Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban ingerelheti az az...

Valóban ingerelheti az az embereket, kötözködősebbek, indulatot gerjeszthet bennük, ha egy csúnya arcú férfivel találkoznak? Miért van ez?

Figyelt kérdés

A napokban olvastam egy cikket egy srácról, aki egy arcüreg daganat miatt több arcműtétre szorult. Emiatt az arcának fél oldala nagyon elcsúnyult, egyik szemére megvakult.


Arról számolt be, hogy amióta ilyen arca van, az emberek egy része sokkal könnyebben beleköt, kinézik maguknak balhéra, annak ellenére, hogy ő egyébként egy magas, vékony, jó kiállású, boldog családi kapcsolatot megélő családapa.


Nekem is vannak elváltozások az arcomon, és hasonlókat élek meg az utcán. Pozitív gondolatokkal a fejemben sétálok (szóval nem elborulva), szerintem tök átlagos arckifejezéssel, és azt tapasztalom, hogy a férfiak egy nagy része az arcomba bámul, gyűlölettel néz rám, és akár szándékosan lekoccolja a vállamat.


Ez miért van? Mi játszódik le ilyenkor az emberekben?

Talán ez is egy gyerekkori sérülésük, bánthatta őket annak idején egy "rossz arcú" ember?


2020. márc. 9. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen oka lehet.

- magyarországon az emberek alapból búval b#szottak és utálják egymást és saját magukat is

- azt írod, hogy pozitívan gondolkozol - egy pozitív, pláne mosolygós ember felbőszíti a többieket (ez meg mit vigyorog? hogy meri jól érezni magát, amikor minden szar?)

- lehet, hogy csak ilyen feje van (engem állandóan csesztetnek, hogy miért vagyok szomorú, pedig egyszerűen csak ilyen arcom van, nem tehetek róla),

- nem tudhatod, mi baja van: kirúgták, az asszony megcsalja, nem dugott 3 hónapja, elfogyott a cigije, megjött a gázszámla, megalázta a főnöke, délután jön át az anyós...

Tudod, az emberek leginkább le se szarják a másikat. Szerintem csak te gondolod, hogy így vagy úgy néznek rád, mert az esetek többségében az van, hogy a bombanőket/jó pasikat megnézik az utcán, a többieket viszont full leszarják.

2020. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez objektiv probléma, vagy csak te éled igy meg. de ha objektiv, akkor az lenne egy logikus ok, hogy azt gondolják, valami verekedéstől torzult el az arcod, és a macsó alfahim iq nuku himeknek ez felér egy kihivással


nekem igy ez jut eszembe, mint ok. De nem tudom, mert én nem tartozom közéjük :)

2020. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj,én nem vagyok csúnya arcú férfi.Ez nem az én érdemem,tehát nem nagyképűségből mondom,ugyanúgy nem tehetek róla,nekem ezt adta a természet.Szoktak belém kötni időnként.Van,hogy nők is.Az emberek bármi sz4rért beléd köthetnek.A gyengék nem mernek magukba nézni,és megkérdezni,hogy "Mi idegesít ennyire a másik emberben,aki nekem nem is ártott? Muszáj ezt kinyilvámítanom felé?"
2020. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!