Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert utaljak az autistakat?...

Miert utaljak az autistakat? Valójában azért mert hogy autistakent léteznek?

Figyelt kérdés

A helyzet azt hogy én is autista vagyok. És engem is sokan bántanak főleg az utca** stílusú lányok a suliba

pl.

1.olyan is előfordult már velem hogy ugye én tizedikes vagyok és tizenkettedikesekkel

Balhéztam bár akkor még kilencedikes voltam ők meg 11. esek és egyszercsak odajött az Osztálytermem Elé Két lány akik először azt játszottak hogy hamis első és második nevet adnak nekem meg (valójában két osztálytársam hoz jöttek oda akik szintén a barátaim voltak ők is ilyen menőzők de ők Hálistennek elfogadók) és én tudtam hogy valószínű nem ez a nevük de aztán megszólította két srác őket A nevükön meg utána visszanéztem Facebookon is hogy valóban ez a Nevüket és láttam hogy egyáltalán nem és megtudtam a valódi nevüket Majd az egyik lány be fenyített az unokatestvérével hogy ő nyomozó vagy rendőr vagy bármi nem emlékszem már pontosan És hogy bajom lesz És ugyanez a lány amikor Facebookon meg akartam hívni sakkozni Másnap megkérdezte hogy miért hívtál engem meg és mondtam hogy nem tudtam hogy te nem akarsz sakkozni majd mondta hogy méé úgy nézek ki mint aki tud sakkozni???

Majd a másik beképzelt lány Egyik nap amikor az osztálytársam volt azt játszotta hogy sze*uális témákkal zaklat engem És mondtam hogy van a lakópark on van egy ismerős lány aki tetszik nekem és azt mondta ha még egyszer meglát vele bajok lesznek a másik amiket mondott nekem hogy ha valóban tetszem neked akkor következő szünet MOSDÓ aztán mintha olyat mondott volna hogy pusziljam meg őt de hogy pontosan mit mondott arra már nem emlékszem miközben ennek a lánynak volt már barátja aki azért nagyon félelmetes volt És az is nekem a mai napig majd teltek az idők aztán utána már agresszívabbak voltak velem amikor látták hogy talán mégse vagyok olyan hüle és mutattam hogy nem lehet engem átverni meg ilyenek például amikor már megtudtam a nevüket vagy amikor már Messengeren is írtam neki hogy sakkozni akarom őt hívni de pontosan nem emlékszem a történtekre csak mondjuk a szexuális téma zaklatása után egy hónappal már gonoszak voltak velem aztán azt játszottam velük bosszúból (hogy még jobban lássák hogy nem vagyok hüle) Hogy lakcímüket nyomozgattam

És erre aztán már totál begerjedtek És az egyik ezt mondta ha jól emlékszem “Nem rúglak pofám már nem akarom kiba****ni magam a suliból viszont ezt g... gyorsan fejezd be” Aztán jött a barátja is oda hozzam de aztán leállították őt hogy hagyjad csak különben ki tudja hogy vert volna engem is e? És annyira kellemetlenül éreztem magam hogy szónokolni se tudtam velünk és ez mai napig trauma nekem hogy engem miért bántanak mikor én jó ember vagyok és miért akarnak kihasználni azért mert kiszolgáltatott vagyok mert arrol az osztályról Aztmondják hogy egy jofej kis társaság és Nem értettem hogy akkor ez a két lány miért bántott engem lelkileg?



2020. ápr. 24. 12:10
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:
8%
Te vagy az akit a tesójával elvitt az anyukája egy orvoshoz kádban lemérni hogy hány kilók vagytok
2020. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálják az autistákat, de -minden rosszindulat nélkül mondom- könnyű titeket bántani. Nekem is volt enyhén autista osztálytársam, mi az osztályban maximálisan elfogadtuk őt, de a többi osztály már kevésbé. Nagyon sok szívatás áldozata volt, mert nem olyanok voltak a szociális képességei, mint másoknak. Nem vette észre a határokat, nem értette a szarkazmust, nem védte meg magát ha bántották, mert fel sem ismerte, ha bántották. Azt hitte, hogy neki az egész iskola a barátja, miközben a többség csak gúnyolódott vele.

Szóval nem amiatt utálnak, hogy autista vagy, sőt, igazság szerint nem is utálnak mint embert, egyszerűen arról van szó, hogy könnyű célpont vagy. Sajnálom, hogy ezt éled át.

Amit tenni tudsz, az az, hogy ne hagyd magad. Pl ha valaki csúnyán bánik veled, azzal ne akarj barátkozni utána. Pl említetted a sakkozós példát, ha úgy érzed, hogy nem kedvelnek, akkor ne akarj játszani velük. Miért akarnál olyan emberekkel szórakozni, akik csak bántanak?

2020. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
11.-es létükre nagyon primitívek.
2020. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül azok a tapasztalataim, mint amit #2 leírt. Szétszedtek mindegyik iskolában. Akkor enyhült a dolog, amikor elkezdtem kungfura járni, és pár idiótát fellökni.

Egyébként a felnőtt életben sem vagyok sikeres.

F

2020. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy autista többnyire teher a környezetének. Iszonyat fárasztó tud lenni, ha valaki pl össze- vissza beszél, csak saját, oda nem illő témákat echolál, nem figyel másokra, eszközként használ másokat...

Talán mind ezért.

2023. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!