Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy a ferfiak...

Miert van az hogy a ferfiak sajat baratnojuket lebeszelik a plasztikarol de azert az utcan megfordulnak egy szilikonos felfujt maca utan?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 12:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
13%
Mert a barátnőjük pénzéhez neki is közük van. Ha együtt élnek.
2020. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne közé? Ennyire divat a közös kassza? A csaj nyilván magának fizetné.
2020. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Mert nehogy már más is észrevegye a barátnőjüket, azért.
2020. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
64%
Mert használni jó az olyan nő, de társnak meg már nehéz elképzelni. Él egy kép az emberekben a felfújt nőkről, ami általában nem pozitív.
2020. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
56%
#4 De miért is él ez a kép a fejükben?! Mert félnek tőlük, és kevésnek érzik magukat hozzá.
2020. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Elég baj, ha az emberi értékeket a plasztikai mutetekben méred, kedves utolsó!
2020. ápr. 24. 12:57
 7/38 anonim ***** válasza:
92%

Mondok egy valós példát kérdező, és próbáld megválaszolni.

Szakítás előtt a volt barátom megmondta (én szakítottam vele), hogy egy vasorrú bába vagyok, és nála jobbat nem találok (a 160 centis, sovány gyógyegérnél). Aztán én higgadtan megkérdeztem tőle, hogy rendben, akkor megplasztikáztatom az orromat, de őt akkor is otthagyom. Erre azt válaszolta, hogy ne-ne-nee, ő nem úgy gondolta, neki én így tetszem, neki nagyon tetszik az arcom. :D Na most akkor, szerinted Kérdező? Ez volt az egyetlen dolog, amivel bántani tudott, mert sem kövér, sem csúnya nem vagyok. De amikor terrorizálni kellett, akkor mindig a külsőmet tudta szidni. Ha egy pár kilót híztam, már a seggem volt nagy szerinte, mindenki más szerint eléggé vékony vagyok és többet kellene ennem. Ha minden tökéletes lenne rajtam, akkor mivel tudna bántani? :)

Én kicsit úgy érzem, hogy a kérdésedben felvázolt pasi nem akarja azt, hogy megváltoztasd magadon azt az egyetlen dolgot, amivel bántani tud. Ezek ilyen nem normális emberek, akiket kerülni kell messziről.

2020. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
63%
Én nem ebben mérem az emberi értékeket, én csak azt vettem észre, hogy akik erre ennyire rácuppannak férfi létükre, azok felszínes emberek. Aztán lehet, hogy van kivétel.
2020. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkit megneznek, en is pedig undoritonak tartom az olyan plasztikat amin eszre veheto h nem termeszetes. Vannak nagyon jo mutetek is nyilvan de azok olyanok h nem veszed eszre max ha elotte ismerted.
2020. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Pont olyan ez szerintem, mint amikor leszólják a férfiak a kivakolt, műkörmös csajokat hogy fúj de rondák, neked nehogy legyen ilyen, ne sminkeld magad, nagyon mű lennél.. de aztán valahogy mégis mindegyik pasi ilyen ribikért lép le... tisztelet a kivételnek, a természetes, igazi lányok meg ott maradnak és gondolkozhatnak azon miért érnek kevesebbet, mint a barbie babák.
2020. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!