Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy a ferfiak...

Miert van az hogy a ferfiak sajat baratnojuket lebeszelik a plasztikarol de azert az utcan megfordulnak egy szilikonos felfujt maca utan?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 12:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
50%
4-es vagyok. Egy szóval nem írtam, hogy én tekintek így rájuk. Nem mérek ebben semmit. Amúgy, mellesleg nő vagyok. De férfi ismerősöktől igenis hallottam már, hogy ha tetszik, ha nem, tömködésre kellene csak, mert olcsó, felszínes hatást kelt. Pedig amúgy pont a cickókat én is megcsináltatnám.
2020. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Oké 4-es, de javaslom, hogy ne higyj el mindent, amit mondanak neked. Próbálj meg kicsit a dolgok mögé látni.
2020. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
70%
Te nem fordulnál meg egy testépítő adonisz után? Én még férfi létemre is megnézném mert ami szép az szép.
2020. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára vannak olyan nők, akiknek tetszenek az általad említett testépítők, de azok a nők nem is tiltják meg a párjuknak a testépítést, ha a srác úgy döntene, neki szüksége van erre.
2020. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Na jólvan most már, mit kötekedsz? Ugyan mit lássak még amögé, hogy egy pasi azt mondja akármelyik nőre is, hogy megdugná? Elég alja intellektuálisan az a réteg, ahol inkább presztízs a szilikon nő, a köpködő réteg egy részének meg az a baja, hogy fosik attól, hogy nem ganézza úgy ki, mint mondjuk az anyja tenné. Mert sztereotípiák élnek bennük. Én leszarom, egy nő aztán szilikon nélkül is lehet buta. Férfi dettó. Miről beszélünk?
2020. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Nem kötekedtem veled. :O Semmi rossz szándékom nem volt ezzel a válasszal.
2020. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Itt nem azon van a hangsuly, hogy jó dolog e a plasztika vagy sem, hanem hogy a kedves ferfiak zöme, tisztelet a kivételnek, olyan véleménnyel rendelkezik az ilyen szilikonos macakrol, hogy nem kellene nekik es a termeszetes mennyivel szebb es jobb es a kedves barátnő, feleség fejébe meg ne forduljon a plasztika, még ha indokolt akkor sem... és nesze neked pár év mulva meg pont egy ilyen említett műkörmös, szilikonos, szolariumbombaval lelep, hagyva a nőt a földbe dongolv 0 onbizalommal, hisz ő hiaba akart tenni azért hogy szebb legyen, nem engedte a masik fel. Higgyétek el sok ilyen van...
2020. ápr. 24. 13:37
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, erről beszéltem az előző oldalon is + saját tapasztalat is.
2020. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Mert vagy ronda az a no, vagy nagyon szep. Mert feltuno. A feltunot meg mindenki megnezi.

Az elhagyast a plasztikazott noert meg ne keverd mar ide, az egy masik topik.



3,2,1...

2020. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
49%
0, -1, -2,...
2020. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!