Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy a ferfiak...

Miert van az hogy a ferfiak sajat baratnojuket lebeszelik a plasztikarol de azert az utcan megfordulnak egy szilikonos felfujt maca utan?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 12:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Exem azert akarta hogy semmi szexi vagy nöies ne legyen rajtam (smink szoknya plasztika stb)hogy ö utana forogjanak a nök, de utanam ne forogjon senki eszre se vegyenek.
2020. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak a plasztikázott nők, és a barátnőmet se próbálnám lebeszélni soha ha ilyesmit tervezne
2020. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az csak smink volt, de az exemmel volt ilyesmi vitánk. Kötötte az ebet a karóhoz, hogy ne sminkeljek SEMMIT (még sima szempillaspirált, hasonlót se), mert neki az nem tetszik.

Nyilván instán ilyen kivakolt cicababákat bámult folyton.

Aztán egyszer kibújt a szög a zsákból: egész egyszerűen nem akarta, hogy más pasik észrevegyenek, és úgy gondolta, hogy ha sminkelnék, azzal biztos másokat akarnék elcsábítani....

(Nem volt hosszú kapcsolat)


Hasonlót tudok elképzelni itt is.

2020. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
73%

Ismered a mondást a zsiráfról.

"Jól néz ki, meg érdekes, de otthonra azért nem kellene..."

2020. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
55%
De azért milyen menő dolog elmondani magadról azt, hogy neked hátul a nagy udvarban van egy saját zsiráfod.
2020. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Hát ez a nem engedi dolog... Komolyan ennyire becsicskultak a mai nők h egy méretes farokert mindent lényének, amit a férfi akar? Ha én meg akarok csinaltatni magamon vmit, akkor azt meg fogom csinaltatni. Mert magamnak akarok tetszeni, nem másnak.
2020. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel sokan így vannak, hogy maguknak akarnak megfelelni, de a drasztikus változások már azért következnek be, mert az illetőt (ahogyan mondjuk engem) már zavarja az, hogy még egy átlagon aluli kis senki is leszólja.
2020. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert idegen dolgokat juttatni a testbe sosem jó, pl. szilikont. A műtét bármilyen rutin is, nem olyan, mintha kilakkoznád a körmöd.


Aki már bevállalta, azt megnézik, de ha férfi lennék, a saját szeretteimet én is lebeszélném erről.

2020. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a szilikonra kell gondolni. Nem csak kis mellű nők vannak. Mi van azzal, akinek akkora a mellé h hát fájdalmai vannak és kisebbittetni akarja? Érdekes egyébként h a plasztikarol a többségnek a szilikon jut eszébe. Pedig ide tartozik a botox is. Csak ennél megint arra gondolnánk sokan h vki ék mimikaja sincs utana. De az nagyon a véglet. Inkább csak a nagyon durva ráncok ellen mondjuk, ami már rontja az arc kinézetét.
2020. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik férfi ilyen (mert elég sok szerencsére nem az), az azért csinálja, mert be akarja biztosítani magának az ingyenpunit, és akkor nyilván azt akarja elérni, hogy a többi férfinak ne tetsszen a nője (persze addig a szintig, hogy neki még azért felálljon rá). Ezért van az, hogy összejön egy nővel az ilyen, és akkor így ne vegyél fel kivágott felsőt, úgy ne sminkelj, ne plasztikáztass, ne hordj miniszoknyát... közben meg arra veri a farkát meg azok után forgolódik. Na, az ilyen pasit kell otthagyni a vérbe, és keresni egy normálisat.
2020. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!