Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy látnak minket az emberek?

Hogy látnak minket az emberek?

Figyelt kérdés

Úgy, ahogy a tükörben látjuk magunkat, vagy ahogy a fotókon/videókon?

Észrevettem, hogy a képeken asszimentrikus az arcom, a tükörben meg nem. Most akkor mindenki asszimetrikus arccal lát?


2020. ápr. 24. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk hogy igen. Az agy korrigálja a tükörképet ahogy én ismerem ezt a jelenséget. Ha levideóznak úgy hogy nem tudsz róla akkor kb olyan vagy amilyennek más lát.
2020. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mármint ha visszanézed azt látod kb amit más.

Első voltam

2020. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A tükörben "fordítva" látod az arcod, te úgy szoktad meg. Mások meg úgy látnak, ahogy te magad egy képen vagy videón. Nekik a tükörképed lenne fura, szokatlan. Amikor a tükör előtt állunk párommal, furcsának látom a tükörben az arcát, mert fordítva szoktam meg.
2020. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tükörben nem az arcod látod, hanem az arcod tükörképét. A legtöbb ember arca aszimmetrikus.

Nekem pl. jobb a tükörképem. Sajnos.

2020. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!