Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor jönnek rá végre az...

Mikor jönnek rá végre az emberek, hogy nem számít a cicoma, a hajfestés meg satöbbi, a tökéletes kinézet csak amivel megáldott minket a jóisten?

Figyelt kérdés

Ha valaki ronda, az ronda. És csak a plasztika segít. Hiába a sok felesleges erőlködés. Ugyanúgy, aki öreg az öreg marad, hiába a botox, látszik az arcvonásokon az öregség ráncok nélkül is.

Én eddig erőlködtem hogy jól nézzek ki, váltogattam a hajszíneket, ilyen olyan smink, mi szépít a legjobban stb, úgy akartam kinézni mint a legtökéletesebb modellek, de végre rájöttem hogy sosem lesz tökéletes modellarcom, sosem fogok úgy kinézni hiába erőlködök ilyen cicomákkal. Csak a plasztikai műtét segíthet.


Hiába vannak ezek a sminkes videók youtube-on, előtte utána stb. Ez csak egy maszk, egy álarc, és nincs olyan hogy valaki 0-24-ben ilyen tökéletes sminkekben létezik.

Én már nem görcsölök ezen és mostantól úgy fogok kinézni, olyan hajszínem, sminkem, öltözködési stílusom lesz, ami tetszik, nem pedig ami "elfedi a hibáimat".


Mit gondoltok?


Szerintem a külső 90%-ban genetika és csak 10% amit tehetünk. (igényesség, sport esetleg)


Aki szép, az műszempilla meg póthaj nélkül is szép. Aki szép, az még kopaszon is szép, akár egy krumplis zsákban is szép. Aki ronda az a legszebb legdrágább estélyiben is ronda...


[link]


2016. máj. 30. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem fogok veled vitatkozni, de nagyon kevés olyan ember van, aki csúnyának születik.

A kinézet különben sem csak arcból áll. Lehet valakinek gyönyörű arca, ha totál elhízott. Lehet valakinek átlagos arca, de mégis olyan jó egészségben tartja magát, hogy megnézik az emberek.

Magyarul te reagálod túl az egészet és siránkozol csak...

2016. máj. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rengetegen születnek csunyanak vagy átlagosnak, a szépek nem normál eloszlásában vannak jelen a társadalomban, ritka aki szép minden nélkül.
2016. máj. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gnoomage ***** válasza:

A ne többi embert okold mert szépek xD


Aki szép nem biztos, hogy szép kopaszon, és a rondát is olyanná tudják varázsolni a profi vagy jobb esetben egyszerű sminkesek, hogy fél óráig áll utána ha meglátod...


Hogy te pont olyan selejtes lettél, hogy rajtad még ez sem segít nem változtat azon a tényen, hogy van olyan ember, akit 5 perc sminkelés is teljesen megváltoztat és szebb lesz...


Az meg megint más kérdés, hogy te mi a fenéért mindenkinek akarsz megfelelni és nem magadnak...

2016. máj. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hármas, hát képzeld, nem vagyok selejtes. Csak annyit írtam, hogy sose lesz olyan fejem mint pl. Angelina Jolie-nak, hiába a smink és ezt elfogadtam.

Egy jó sminkkel én is fényévekkel jobban nézek ki, bár van aki azt mondja, hogy smink nélkül szebb vagyok de szerintem nem... viszont sose leszek egy Cara Develinge, akinek tökéletes arca van akárhogy, akármit csinál magával.

2016. máj. 30. 01:56
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Félreérted a smink meg a cicoma szerepét. A cicomázásnak nem az az elsődleges célja, hogy szebbé tegye a viselőjét, hanem az, hogy jelezze a hímeknek, hogy a viselője készen áll a párzásra. Ha csak az esztétika számítana, akkor a férfiak akármikor előnyben részesítenének egy farmeros-pólós szép arcú, jó alakú lányt egy miniszoknyás, tűsarkús, szétsminkelt közepes adottságú lánnyal szemben, de ez rohadtul nincsen így. A valóságban 10 férfiból 9 a sminkelt csajt fogja előnyben részesíteni, mert ő küld a párosodásra felhívó jelzéseket, a másik pedig nem.


(Hozzáteszem, nekem pont a no smink, farmer, póló, sportcipő típusú csajok jönnek be.)

2016. máj. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nos, valamikor tinédzser korom hajnalán a mamám így okított:

Az ember testi adottság fix. De korántsem a minden. A megjelenésünkkel nagyon sokat lehet változtatni a megítélésünkön. Ez a smink, az öltözködés és a stílus. Az alakunkat lehet optikailag befolyásolni a megfelelő szabású vagy színű ruhával. Kihangsúlyozhatunk vagy épp elfedhetünk hibákat. Ha mondjuk egy pocakos nő felvesz egy feszes toppot akkor a hasa szemet fog szúrni, de ha felvesz egy A-vonalú tunikát akkor nem lesz annyira szembe ötlő. A smink is ezt a célt szolgálja. Nem a minden, egy maszk is lehet - ez mérték függő. De ugyanaz a szerep: kiemelni azt ami szép és elfedni ami nem. Hangsúlyozni az előnyünket és elvonni a figyelmet a hátrányról. Ha pl valakinek kriminális a teste, de olyan szépen és érdekesen van feltűzve a haja, az a testéről elvonhatja a figyelmet. Attól persze még látni fogják az emberek, hogy igen, sánta/kövér/aránytalan... de nem ez lesz a középpontban.


Az öltözködés és smink nem a minden! De azzal nem értek egyet, hogy nem számít! Mert én meg azt veszem észre, hogy igenis számít! Még a férfiaknak is! És tapasztalatom a saját testemen, hogy az, hogy kellemessé teszem a megjelenésem, mennyivel másabban viszonyulnak hozzám az emberek, egy slamposabb napomon.

Alapvető tulajdonságaikon nem fogunk tudni gyökeresen változtatni, az tény. De kihangsúlyozhatjuk az előnyösebb oldalunkat! Nem mindegy hogy az embereknek az ragadja meg a figyelmét, hogy milyen kicsi a melled és milyen piszkafa vagy, vagy az, hogy milyen szép csillogó hajad van!

2016. máj. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sminktől és társaitól szerintem csak rondábbak az emberek.
2016. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy átlagos kinézetű,kellemes kisugárzású nő vagyok,aki smink nélkül is szép.:-)Nem öltözök kihívóan csupán szolidan,ha kell csinosabban! De nem lövöm túl magam.:-) 31anya.
2016. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nemhiszem hogy le kéne kezelni az ilyen embereket :)

énis ilyenvagyok. hajfestés, piercingek, minden jó.

amit nem látsz az az hogy sok ember nem azért csinálja ezeket hogy másoknak tessen. vagy az elvárásoknak megfeleljen. vagy hogy bele lehessen illeszteni egy dobozba amire a "szép" címkét tették.

sokan azért csinálják ezt mer ez tetszik nekik. magamból kiindulva eltudom mondani hogy csak jobban érzem magam ezektől és nemazért mert csúnya voltam előtte. hanem azért mert inkább magaménak érzem a testemet utána. mert nekem jobban tetszik így és nemérdekel mások véleménye.

persze vannak emberek akik azért csinálják hogy mindenki odalegyen értük. de ez megint csak ahoz vezet hogy túlsokat ad mások véléményére és igazából nem lesz boldog önmagával mert akkor egy két csúnya hozzászólás után máris újra "csúnyának" érzi magát.

szerintem az nem egy jó hozzáállás. de a másik dolog. had csináljon mindenki amit akar és ne ítélkezzünk a másik felett főleg nem a kinézete alapján.

2016. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!