Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem féltek a maszk viseléstől?

Ti nem féltek a maszk viseléstől?

Figyelt kérdés

Itt vidéken még nem, de a fővárosba már kötelező sok helyen a maszk használata. Azon gondolkodtam, mi lesz, ha itt is kötelezővé teszik. Jön a május, jön a nyár, az még hagyján, hogy beleizzadok a melegbe, meg leszedi a sminkem, de ha lebarnul az arcom, meg fog látszani a maszk helye. Nagyon jó lesz mindenkin látszani fog, kinek kör, kinek téglalap... Én már előre félek ettől, mit kap az aki nem hord maszkot, ha kötelezővé teszik? Letöltendőt kaphat? Vagy csak pénzbírság? Esetleg egy ejnye bejnye?


L/24


2020. ápr. 24. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És ha nem jó a méret, mit csináljak? Mindenhol, ahol árulnak maszkot (mióta nem hiánycikk) végigkérdeztem, és nincs nekik kisebb.


És igen, eláll az orromnál, ezért is csúszik fel, ahogy mozgok benne, és emiatt nem is ér semmit, de még veszélyes is, mert amint mondtam, a lépcsőkön simán lezúgok vele.


Na, akkor mi a megoldás, ha nincs kisebb? Állítólag ez az egy méret van.

2020. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ahol kötelező felveszem,tartani tartok tőle,de nem smink miatt.
2020. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!