Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja mindenki a...

Miért mondja mindenki a szemembe, hogy milyen alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

172 cm vagyok a haverjaim is mindig mondják milyen kicsi vagyok meg még a saját barátnőm is,aki 156 cm 😅


Már eltudnék bújni szégyenembe komolyan.. :|


Tudom,hogy férfibe én viselem az alacsony kategóriát,mivel etttől nem sok mindenki alacsonyabb és nagyon rossz ez,az a baj még velem egymagas palikat se látok.


Beszélgettem egyik ismerősömmel,hogy volt egy kis balhéja,de “simán kiütötte a kis törpét “ az ő maga 185 cm -vel. (A másik pali is ilyen 172 cm körül volt)


Már komolyan az öngyilkosságon gondolkozok :(


19/f


2020. ápr. 25. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy ilyen miatt tégy kárt magadban!.

Ha ez vigasztal, a párom is alacsony és én is.

Én körülbelül 161cm,a párom alig pár centivel magasabb, olyan 165-167 cm. (ő

Pár évvel idősebb nálad, idén tölti a 26-ot.

Amúgy mond nekik, hogy az észt nem centire mérik 😀😀.

2020. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas, felszínes emberek foglalkoznak csak ezzel, ne nekik akarj megfelelni. Nekem is szóltak már be, hogy kicsi vagyok pedig magasabb vagyok az itthoni átlagnál, ami 176 körül van, tehát nem is vagy kimondottan alacsony.
2020. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én 174 vagyok de ez egyáltalán nem kicsi xD

Legalábbis a legtöbb nőnél így is több. Nem számít annyit, hogy jelentős legyen. Esetleg azoknak akik a magas srácokat szeretik nem fogsz bejönni.

2020. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, én is alacsony, kb 173 vagyok. Nem is értem, hol vannak az alacsony emberek, néha ritkaságnak érzem magam.

19/F

2020. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eléggé meglepődtem a kérdésen. 174 vagyok, soha nem zavart. Szinte az összes csajnál magasabb vagyok (99%). Soha senki nem mondta, hogy alacsony vagyok.

Lewis Hamilton, Kimi Raikönnen, Eden Hazard, Floyd Mayweather, Eminem, Tom Cruise, Mark Wahlberg, Ice Cube, Kanye West. - Csak néhány ember, aki hozzánk hasonló magasságú. Nem hallottam soha, hogy panaszkodtak volna a magasságuk miatt.

2020. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Apám 165 cm. Soha az életben nem zavarta az alacsonysága.
2020. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

168 cm vagyok,férfi.A haverjaid bunkók,a barátnőid meg shit tesztelnek és/vagy bunkók.

A balhékról annyit,járok boxolni,185 cm-es embert is meg lehet verni,annyi,hogy nehezebb,mert több kitartás kell hozzá.Persze kérdés,hogy a "kis törpe" magától csinálta-e a balhét,vagy őt provokálták,mert nem mindegy/ki ütött először például/

Öngyilkosságot meg felejtsd el! A magasságodat el kell fogadnod,úgysem tudsz rajta változtatni.Szeresd magad,ez az egyetlen út.Persze nem mondom,hogy könnyű lesz.

Egyébként ha ez megnyugtat,múltkor bementem egy üzletbe,három eladó fickó volt ott,mindhárom alacsonyabb volt nálam(mondjuk magamban még röhögtem is rajta,mert nem egy szokványos dolog)szóval közelítsd meg így a dolgot,a magasság is relatív.

2020. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bunkóság, de ne vedd a szívedre. Van barátnőd, miközben csomó magasabb palinak nincs.
2020. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretik a másik embert valamilyen tulajdonságára hivatkozva megalázni, amivel kilóg a többség közül. Nálad most a magasság téma a kézenfekvő, de hidd el, ha nem lennél alacsony, találnának mást.
2020. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!