Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kicsúszott a lábam alól a...

Kicsúszott a lábam alól a talaj és teljesen elvesztettem a kontrollt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Röviden a háttér: nagyon szegény csalódból származom, egy pici falucskából. Már gyerekkoromba eldöntöttem, hogy nem leszek olyan szegény mint a szüleim. 29 éves koromra sikerült elérnem, hogy önerőből lett egy 2 szintes házam és volt már 5 autóm, mind Mercedes vagy Audi. Olyan vagyok / voltam, hogy a falon is átmegyek azért amit szeretnék, rendkívül makacs és maximalista.


Most viszont egy ideje szétestem. Teljesen. Úgy alakult, hogy eladtam az autómat. Nem egyszer volt már ilyen mint írtam, de most valami történt bennem és nem tudok talpra állni. Anyagilag szörnyen vagyok, nincs autóm, nincs normális telefonom, nem megy a munka, egyszerűen nincs lelki erőm, amibe pedig belekezdek, akár csak egy számítógépes játék, rosszul alakul. Kezdek idegroncs lenni. Ez nem én vagyok. Olyan szerencsétlenül alakul minden és nem tudom mit tegyek, hogy fejben újra helyre tudjak állni, mert addig biztosan nem fog változni semmi.


Szerintetek?

29 L


2020. ápr. 27. 14:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Mire ment el a pénzed???
2020. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%

Es hol a masik 4 auto?

Meg a ket emeletes haz?

Ha ezeket eladod, siman talpra allhatsz es ujra kezdheted.

2020. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél ki szabit, és töltődj fel. Gondold végig, hogy eddig mi motivált, és most mi hiányzik. Ha egyedül nem megy, akkor beszélgess családtaggal, baráttal.

Keress valamit, ami örömöt okoz, és független a pénztől, sikerektől. Esetleg egy új hobbi, valami alkotó tevékenység, jótékonysági önkéntes munka, stb.

2020. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy elment. Egyszerűen nem folyik be úgy, ahogy eddig és a saját magam fenntartására, amit egyébként havi szinten nem sok pénz, megy el a megmaradt pénzem.
2020. ápr. 27. 14:28
 5/30 anonim ***** válasza:
54%

Bocsi, azt hittem egyszerre van 5 autod..

Na de akkor add el a hazadat es vegyel helyette 2 kisebb lakast, az egyiket kiadod, az biztos bevetel lehet.

2020. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Az autóknál úgy van, hogy mindig eladtam, és vettem a következőt. Most sajnos nincs következő.

A ház olyan nagy érték, hogy nincs rá jelentkező és nem veszik meg könnyen. A semmiért nem adom el mert rengetek pénzem, sok évem és energiám van benne. :(

2020. ápr. 27. 14:29
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Értem a háttered. A státuszszimbólumokban láttad a boldogságot, de mivel rájöttél, hogy nem adnak boldogságot kiábrándultál, fásult lettél. Szerintem nagyjából ez történt. Az értékrendeden kellene változtatni és valódi célokat kitűzni az életben. Amiket célnak tartottál korábban, elérted és nincs tovább.
2020. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

“Nem is az, hogy elment. Egyszerűen nem folyik be úgy, ahogy eddig és a saját magam fenntartására, amit egyébként havi szinten nem sok pénz, megy el a megmaradt pénzem.“


De hat ha te ekkora asz vagy, akkor neked kene tudnod miert nem folyik be annyi penz amennyit szeretnel?

Mert aki ennyi mindent psszehozott egyedul, az biztos tud valamit es biztos van uzleti erzeke, esze a penzhez.

Ezt te a sajat magad koltsegvetesebol kell hogy megertsd, hogy miert nem megy ugy, mint eddig?

2020. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Kerestem egyébként már ilyen új dolgokat, de mindegyikben kudarcot vallok. Egyszerűen semmi sem megy. Én nem értem mi történt velem. Családra nem támaszkodhatok. Nem értenek meg és nem is érdekli őket. Irigyek rám, mert sokra vittem és szerintem örülnek is, hogy most nem megy.
2020. ápr. 27. 14:31
 10/30 A kérdező kommentje:

Azért nem folyik be a pénz mert nem megy a munka. Nincs lelkierőm csinálni.

Imádom a pénzügyi területet de egyszerűen nem megy.


Igaza lehet annak a hozzászólónak aki azt mondja, hogy belefásultam az anyagi dolgokba. De most úgy érzem, hogy bármi más célt tűzök ki, képtelen vagyok elérni vagy tenni érte.

2020. ápr. 27. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!