Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szerettek mezítláb...

Ti is szerettek mezítláb járni az esős talajon? Pl erdőben. Annyira tetszik ilyenkor a természet.

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mezítláb nem. Sose tudn mibe lépek bele és moshatom a sebet.


Viszont túracipővel, túracuccal, felöltözve elég hangulatos.

2019. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az esős időt, a friss levegőt. Mezítláb lenni is. De ilyenkor eszembe nem jut, nem az eső miatt, hanem a hideg és az eső együttese miatt, ehhez nekem elég retek az immunrendszerem.
2019. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 hírnök ***** válasza:
100%

Igen. A kínaiak szerint az embernek a föld elemmel is kapcsolatban kéne lenni. Mint a villámhárító, ha mezítláb mész, le vagy földelve. Kimegy a feszültség.


De valóban figyelni kell hol mész, legjobb emberektől jó távol, ott nem lesz övegszilánk, tű stb.


És ilyen hideg időben, ha nem vagy hozzászokva meghülhetsz hamar.

2019. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csuszomaszo fobiam van es azok föleg esöben jönnek elö. Szoval kb en falfeheren kapnèk hisztigörcsöt az tuti :D
2019. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hollandiában Deventer mellett van egy sétány kialakítva, ahol mezitláb lehet csak végig menni.


Direkt úgy van kitalálva, hogy kb minden talajon járj és persze meg van tisztítva bármilyen potenciálisan veszélyes dologtól. Ez egy létesítményen belül van, de kint a szabadban szóval felügyelt.


Sima fű, köves föld, erős iszap, pici patak, föld és még egy csomó dolog van.


Azon végig mentem, mert egyetemen ismerkedésre oda vittek elminket az első napon.


Nagyon jó volt, főleg a társaság miatt, az iszap volt a legjobb érzés, de valószínűleg többször nem mennék ilyenen végig, de megértem azt aki igen.

2019. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahh hála ég . Nem velem van a baj :) Pedig itthon már hülyének néztek hogy eső után , mezítláb indulok az erdőbe !
2019. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg a lábnak/talpnak is jó elvileg. De én erdőben sosem mászkálnék mezítláb, ki tudja mibe lépek bele. Nyáron, a kertünkben viszont szoktam.
2019. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hű jó sokan írtatok és tök jókat. Örülök, hogy nem vagyok egyedül a dologgal, persze megértem azokat is akik nem szeretnék kipróbálni.
2019. okt. 30. 21:19
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt régebben, amikor igen, tetszett a dolog, ma már nem. Talán egy nővel együtt okés lenne.
2019. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elképzelni jó érzés, de valóságban erdőben nem mernék mezítláb. Ott nem sima a talaj . Csak tiszta pázsiton, fűben mernék, vagy homokos parton.
2019. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!