Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elvesztettem egykori önmagam....

Elvesztettem egykori önmagam. Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
33 vagyok. Igazából a 10-es éveim vége, 20-as éveim legeleje, ami "elveszett". Életvidám voltam, rengeteget nevettem, vicces voltam, sok haverom volt, barát is pár. Az első gyerekem megszületése után (28 voltam) realizálódott bennem, hogy nincsenek emberi kapcsolataim, besavanyodtam, nem tudok egy jót nevetni, mert nem igazán tartok semmit sem viccesnek. Én magam sem vagyok vicces már. Nem lelkesedem, nem tudok "barátokat" szerezni, eltűnt a tűz. Nem vagyok depressziós, pláne, hogy Megszületett a második gyerekem is, de szeretnék valahogy újra ÉLNI! A régi mentalitásomat szerettem volna átragasztani a fiaimra is, de nem tudom őket motiválni, ha én magam sem vagyok motivált. Ti voltatok hasonló helyzetben? Mi segített?
2019. márc. 16. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy folyamat. Neked kell kialakítani újból. Találj magadnak egy célt, amit ha felkelsz minden nap mindegy az hogy mi de szívesen csinálsz. Vedd úgy az életet mint egy játék. Tegyél magadnak kihívásokat amik boldoggá tesznek. Olvass önfejlesztő könyveket. Ez a dolog csak az emberi EGO ami minket tönkretesz elhitet velünk dolgokat aminek semmi köze nincs a valósághoz! Minden rendbe fog jönni csak ezen dolgozni kell.
2019. márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!