Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy 20-25 évesen,...

Más is van úgy 20-25 évesen, hogy gyakorlatilag 0 barátja van? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Nekem egy barátom van akivel tartom is a kapcsolatot.

Nem azért mert nem lehetett volna több. Voltak ilyen haver szinten de suli után velük nem tartottam a kapcsolatot. Az oka, hogy én mindig is inkább magányos farkas voltam/vagyok :D

De jól is érzem magam így :P

21/F

2020. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Középiskolának vége lett és aki tehette családtaggal ismerőssel kiment külföldre, azóta is ott vannak.

Így 27 évesen meg már nem foglalkozok senkivel, legalábbis nem vagyok másra rászorulva, nem érzem azt mint mások, hogy a családtagokon kívül egy kisebb magánhadsereggel kéne bebiztosítanom magamat a magány ellen.


Persze nem azt mondom, jobb lenne egy haverral végig motorozni egy napot, meginni néhány italt, de emiatt nem fogok még ebbe is erőt, időt belefektetni.


Arról nem beszélve hogy akinek nője van, az meg nem is igazán épít barátságot, tart egy haveri szintet 3-5-10 emberrel és ennyi.

2020. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 24 évesen volt egy nagyon jó fiú barátom, de ő leépített mikor barátnője lett (nő vagyok és gondolom féltékeny lett a csaj). De úgy egyik napról a másikra. Nagyon fájt, így azóta én nem akarok barátságokat kötni senkivel. Most 27 évesen 0 barátom van, de mivel évente költözök, így legalább könnyebb is tovább állni.
2020. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Zárkózott, és nem mélyült el így egyik barátsága se annyira; amit érdemes lenne folytatni? (Nem tudom. De amúgy én rendelkezem valódi barátokkal. Nem sokkal , de sok barátot nem is bírnék mindenkinek fejben tartani, hogy mikor van a szülinapja, mi a kedvenc ez-meg ez -e, stb.)
2020. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Azt vettem észre, hogy onnantól, hogy valakinek komolyabb párja lesz megszűnik az igénye más emberi kapcsolatokra. A korábbi barátaim nagy részével ez történt, ahogy lett egy pasijuk, onnantól csak a kifogásokat hallgattam, hogy nem tud velem jönni x helyre, mert a pasi jön hozzá, jövő héten sem tudunk találkozni, mert megy a pasihoz, nem nézi meg velem a filmet a moziban, mert a pasival már látta. Sajna nem vagyok hajlandó a végtelenségig könyörögni senkinek, úgyhogy egy pár ilyen kifogás után már én sem kerestem őket, tudomásul vettem, hogy már nem kíváncsiak rám.

Másrészt a legtöbb lánnyal képtelen vagyok barátkozni, mert nem bírom elviselni a "barátaim" részéről az irigykedést, furkálódást, mocskolódást, állandó megsértődést piti hülyeségeken. A srácok pedig vagy barátságnak álcázva akarnak a bugyimba kerülni, vagy, ahogy az egyik korábbi válaszoló írta, a lányokhoz hasonlóan azonnal leépítenek, ahogy kapcsolatuk lesz.

2020. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!