Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy gyakorlatil...

Miért van az, hogy gyakorlatilag az összes HR-es szép és csinos nő?

Figyelt kérdés
Aki meg nem az is hoz egy erős szimpatikus megjelenést. De pl. a jelenlegi HR-es akivel találkozni fogok egy szőke modell alkatú lány és rengeteg ilyennel találkoztam már. Ez valami felvételi követelmény náluk?

2020. márc. 14. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert láttad az összes hr-est a világon?
2020. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy nem mind az, de emberekkel általában jobban foglalkoznak a nők, megértés, empátia ilyesmi...
2020. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Vagy eleve gyakrabban mennek ilyen teruletre az ilyen lanyok, mert tudjak, hogy rengeteg emberrel kell foglalkozniuk, es ok eleg magabiztosak ehhez. De lehet felveteli kovetelmeny is, ha nem is kimondva, mert ok az elso akivel a leendo munkavallalo talalkozik.

Egyebkent talalkoztam mar nem vekony HR-es lannyal is, sot, idos novel is, de mindegyik igenyes, apolt es jol oltozott volt, ha a genetikai szepseg nem is, ezek a dolgok egesz biztosan kotelezoek.

2020. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Már megint a HR szidó f
2020. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Több oka is lehet. Egyrészt valóban igaz hogy a lányok nagyobb része megy erre a területre. Én gazdasági egyetemre járok és tényleg nagy többsége a HR szakosoknak lány. Illetve ahogy írták előttem, nyilván fontos hogy az interjúztató jó benyomást tegyen a munkavállalókra. Egyébként sokféle HR-es munkakör van, rengeteg dologgal tudnak egy szervezeten belül foglalkozni, tehát úgy gondolom hogy jellemzően, ha vannak is férfiak HR pozícióban, őket inkább más feladatok ellátására alkalmazzák.
2020. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Találkoztam elhízott, csúnya hr-sel, meg olyannal akihez bottal se nyúlnrk
2020. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
"Ez valami felvételi követelmény náluk?": szerintem igen.
2020. márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a humán szak vonzza a cicababákat, mert ott nem igazán kell tanulni. Nincs matek, nincs fizika nincsenek semmilyen komolyabb tantárgyak. Legalábbis én ezt látom a környezetemben, hogy az összes szilikonos intsamaca HR szakra jár.
2020. márc. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem találkoztam még szép és csinos HR-essel, nem is értem miről beszélsz.
2020. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9: Akkor vagy surmó szakmunkás melós vagy pedig gyík nyikhaj programozó vagy.
2020. márc. 15. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!