Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a bajom? Hogyan...

Mi lehet a bajom? Hogyan lehetne jobb az eletem?

Figyelt kérdés
Nem elek tarsasagi eletet egyaltalan. A ferjem jól keres, ő elvarja hogy en csak itthon legyek, vezessem a haztartast, fozzek, takaritsak, kertet rendezzem stb. Ez megy mar 4 eve. Az utobbi 1 evben azt vettem eszre magamon hogy felek emberek közé menni. Kerülöm a nyilvanos helyeket, pl egy Lildlben amikor sorban allok a penztarnal elkezd gyorsan verni a szivem, azt nezem hogy ki van még benn rajtam kívül, van e esetleg olyan akivel nem vagyok joban es a kornyezetemben van. Egyre jobban nem birom kezelni a konfliktusokat, gorcsosen meg akarok felelni mindenkinek. Kovernek latom magam es csúnyának es ugy erzem, hogy engem bámul mindenki hogy hogy nezek ki. Minden emberben elobb utobb azt latom hogy ártani akar nekem es kibeszel masoknak. Ez mi lehet? Ugy erzem nem tudok már így elni. Hangulatingadozasaim vannak eleg sokszor.
2020. ápr. 27. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Át tudom érezni a helyzeted :D

Legalábbis azt amikor emberek közé mész. Egyszerűen elszoktál az emberektől. Sok mindent lehetne írni de a végén csak belebonyolódnék és nem biztos, hogy érthető lenne a dolog. Ha vannak barátnőid mindenképpen mennyetek el együtt valahova szórakozni kicsit. Ha teljesen egyedül vagy kapcsolatokat akkor is próbálj meg valahogy építeni ha más nem akkor rokonokhoz elmenni és velük valamerre.

Az én személyes véleményem, hogy nincs ezzel baj. Amit nem szeretsz mert úgy érzed stresszes azt kerüld el, még ha más furcsállja is.

2020. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is beszélj a férjeddel, mindenképp jót tesz ha ezt kibeszéled magadból és segítséget kérsz. Ezután érdemes lenne elkezdened pszichológushoz járni, úgy látom a pénz nem lesz gond (vírus idején online tanácsadás, úgyhogy nincs kifogás :) ). Kezdj el sportolni valamit, ami nem csak testileg, de lelkileg is hasznos, hidd el. Ha jobban leszel, keress valami munkát. Ha komolyan változtatni akarsz és ki akarsz mászni a gödörből, akkor nincs kifogás
2020. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem az az oka, hogy egy elnyomó férjed van, aki miatt leépítetted az emberi kapcsolataidat és ő pedig leépítette az önbecsülésedet.

Jót tenne, ha elkezdenél dolgozni valami olyat, ami érdekel. Egész jó terápia tud lenni. Leginkább jót tenne egy jó pszichiáter. Túl ingerszegény a környezeted, megértem, hogy egy idő után ez nyomaszt. Gondolom már sokan sokszor megbántottak, azért is nézel lövészárokból a világra, azt érezve, hogy mindenki csak ártani akar neked.

Sok sikert kívánok a változáshoz! Nagyon kívánom, hogy jobban legyél!

2020. ápr. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!
2020. ápr. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!