Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl szánalmas, ha perpillanat...

Túl szánalmas, ha perpillanat nagyon vágyom arra, hogy valakinek (lehetőleg egy lánynak) az ölébe hajthassam a fejem, és simogasson, amíg el nem alszok? 26/F

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Nem. Ez egy természetes vágy, vagy ösztön.

De ha nincs rá lehetőséged vegyél egy sexdoll-t az majdnem ugyan olyan. :3

2020. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Ettől a kib_aszott #rohadjotthon-tól úgyis lehet az lesz, hogy annyira elidegenednek egymástól az emberek, hogy el fognak terjedni az élethű sexdoll-ok.
2020. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
igyál egyet inkább
2020. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Az ember társas lény,nem beszélve arról,hogy mindenkinek szüksége van a szeretetre. Szeretet hiányos vagy, ez egyáltalán nem szánalmas,vagy megvetésre méltó.
2020. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Muszáj ezt kiemelni, minden egyes nap?
2020. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Inkàbb tolakodo
2020. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
szerintem nem szánalmas, néha én is magányosnak érzem magam
2020. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Randomcsajxxx válasza:
86%
A magány természetes,mindenkinek kell egy kis vágy/szeretet,de ezt nem szabad túlzásba vinni. Van aki szerint gyengeség vagy szánalmas amire vágysz (ez személyiségtől függ), de leginkább természetesnek nevezném. Én mint lány,a hajhoz vonzódom :D, olyan értelemben, hogy szeretek a szerelmem (már ha lenne) hajában turkálni, vagy a pólóját pizsamának használni.Ez úgymond belénk van kódolva, csak kinek mikor,hogy és ki váltja ki. :)
2020. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

27 éves férfi vagyok, én is vágyom rá, de nehéz olyan társat találni akivel felszabadult lehetnék. Utoljára négy éve volt egy rövid időre melyet csalódás követett. Valahogy hiányzik is meg nem is.


Szeretni és szeretve lenni ez egy férfinak is természetes vágya.

2020. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2020. jún. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!