Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kedvel ez a...

Szerintetek kedvel ez a tanár? (lent többi)

Figyelt kérdés

2 jegy között álltam, és a javító dogát is elcsesztem, ezért mondtam, hogy nem baj ha nem kapom meg a jobb jegyet. Erre ő mondta hogy de baj, mert jó tanuló vagyok (összeségében közepes tanuló vagyok). Végül a semmire jobb jegyet írta be.


Egyszer amikor a jegyek voltak a téma órán, azt mondta hogy ennél én okosabb vagyok (hármasnál), csak hinnem kéne benne. Pedig sajnos tényleg nem szeretem a tantárgyát, unalmasnak találom (irodalom), és sosem jelentkezem, ha felszólít csomószor zavarban vagyok és van hogy nem is tudok válaszolni. Ezért nem értem miből szűri le hogy okosabb vagyok ennél..

Meg megengedte hogy ne írjak mert nem voltam előző órán


2020. ápr. 28. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Tegnap már kaptál rá választ.
2020. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
A gyakori kérdések nem azt jelentik, hogy pár óránként fel kell tenni őket., 😂 Úgy látszik, egy kis léleksimizesre van szükséged. Igen, kedvel téged a tanár.
2020. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is kedvel a tanárod! :D
2020. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!