Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan vehető észre biztosan...

Honnan vehető észre biztosan hogy valakit kedvel egy tanár?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedvesen koszon neki a folyoson.
2019. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindig nézi órán, jobb jegyeket kap feleletre, többet van a közelében, nálunk volt olyan tanárnő, aki konkrétan megnevezett 2-3 fiút osztályba, hogy ők közülünk a leghelyesebbek... nem vagyunk hülyék, észrevenni a kivételezést...
2019. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell kivételezni vele, engem kedveltek a tanárok de ugyanúgy megkaptam a karót ha azt érdemeltem.

Kedvesek, türelmesek, egy-egy nehezebb szituációra pozitívabban reagálnak, pl ha beszélsz órán mikor nem kéne akkor nem leugat hanem tesz valami vicces megjegyzést; nálunk akiket szerettek szokat sz@rrá oltogatták (persze poénos határokon belül), beszélgetnek, csevegnek, megmutatják az "emberi" oldalukat is, nevelnek egy kicsit az életre, adnak "anyai/apai" jó tanácsokat, és ha nagyon kivered a biztosítékot látszik rajtuk hogy rendesen megbántódtak, a szívükre vették.

2019. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanár vagyok. Alapvetően minden tanítványomat kedvelem (még azokat is, akiket néha nehéz kedvelni), de mivel emberből vagyok, nyilván vannak, akiket jobban kedvelek. Viszont ezt igyekszem nem mutatni túlzottan, tiszteletben tartani a privát szférájukat, nem belemászni. Ugyanakkor örülök annak, ha ők közelednek hozzám, keresik a társaságomat, kezdeményeznek beszélgetést. Nekem tanárként arra kell törekednem, hogy mindenki egyformán részesüljön a figyelmemben (pláne így év végén, amikor már nem a tanulásról szól az iskola, több lehetőség van kötetlenül beszélgetni). Iszonyú nehéz megtalálni a megfelelő arányokat. Viszont nagyon jól tud esni, ha olyan tanítványommal beszélgethetek, akit kifejezetten kedvelek... erre általában akkor van módom, ha azt ő maga kezdeményezi.


Szóval kedves kérdező, ha úgy érzed, hogy kedvel a tanárod, és te is őt, akkor nyugodtan kezdeményezz vele kommunikációt, örülni fog neki! :)

2019. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az en egyik tanarom nem kedvel engem,mert egyes tanulo vagyok. Nem ertekeli,hogy minden igyekezetemmel probalok jobb lenni,sok idot belefektetek a tanulasba,szorgalmas vagyok.egyre jobban nem bir...

Legszivesebben annak orulne,ha sose ismertuk volna meg egymast,,ugy erzem.

2019. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A masik tanarom is megbuktatott tavaly ,de tokjol esett,hogy mikor utana egyszer talalkoztunk a folyoson,olyan lelkesen,kedvesen koszont,ahogy otos tanuloknak szokas. Iden mar atmentem nala. O nagyon ertekelte,hogy szorgalmasan tanultam,eszrevette,hangot is adott neki,ertkelte is.
2019. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!