Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érezhetem azt hogy nem fogad...

Érezhetem azt hogy nem fogad el senki amiatt, mert a szüleim sem fogadtak el soha?

Figyelt kérdés
A szüleimet mindig is idegesítettem, vagyis egyszerűen nem bírják a személyiségem. Nem gondolom, hogy annyira elviselhetetlen lennék, de most lett egy barátom és nem merem magamat adni a jelenlétében, mert azt érzem hogy ő sem fogadna el.
2020. ápr. 28. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérj segítséget pszichológustól.
2020. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Legyél önmagad,mindenki más foglalt!"


Egyébként,igen érezheted.Ha a szüleid nem szerettek,vagy nem jól,vagy nem mutatták ki,akkor te sem tudtad megtanulni szeretni önmagad.

Ha csak akkor mutatták ki a szeretetüket,ha eredményt mutattál fel,akkor azt tanultad,hogy feltétel nélküli szeretet nem létezik,vagyis a kapcsolatok üzleti alapúak(te megfelelsz az elvárásoknak,cserébe elfogadnak).

A barátoddal nem lesz hosszú távú a kapcsolatod,ha folyamatosan színlelned kell.Az első jól írta,keresned kellene egy pszichológust.

2020. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor színészkedni fogsz 60 évig?
2020. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem színészkedem, félreértettétek, zárkózott vagyok és nem merek megszólalni, magamat adni. Csendes vagyok, pedig alapból nem lennék, csak itthon bármikor megszólaltam lecsesztek.

Jártam pszichológushoz, de nem segített. :(

2020. ápr. 28. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezen szerintem pszichológus tényleg nem tud segíteni. Az az egyetlen út, ha másokon keresztül tanulod meg szeretni magad. Vagyis nekem ez ment. Mindig hazudtam magamnak és próbáltam tökéletes lenni(mivel utáltam magam), de lett két barátom akik átláttak rajtam és minden tettükkel azt sugallták, hogy ők úgy szeretnek ahogy vagyok. Miattuk kezdtem el elfogadni magam, de persze ehhez én is kellettem. Elég sokáig tudtam makacsul ragaszkodni ahhoz, hogy én pedig egy undorító ember vagyok és a változás az egyetlen út.

Ha mély kapcsolatotok van a barátoddal és ismered eléggé ahhoz, hogy tudd ő egy igaz barát akkor már csak bátorságra van szükséged :)

2020. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!