Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért büszkélkednek egyesek...

Miért büszkélkednek egyesek azzal, hogy őket senki sem ismeri igazán, mert csak szerepet játszanak?

Figyelt kérdés
Ha megjátsza magát, persze hogy nem ismerik. Ebben mit kellene tisztelni?

2020. ápr. 4. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem is kell mindenkinek kiadni magad. Nem is tartozik mindenkire minden. Max. a legközelebbi család, barát, pár.

Mindenki játszik valamennyire, nem illik ugyanúgy viselkedni iskolában, munkahelyen, mint egy baráti társaságban. Nagyival se illik úgy beszélni, mint a haverokkak.

2020. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Általában azért nem ismeri őket senki igazán, mert senkit nem érdekelnek.
2020. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Ezt általában olyan helyzetben lövi el a többség, mikor valaki bele akar kontárkodni az életébe és meg akarja mondani a tutit.


Én sem szeretem, mikor valaki kéretlenül okoskodik. Akkor szoktam mondani, hogy dugulj el, mit tudsz te erről, anyámon kívül senki sem ismer, akkor mégis hogy jössz te a problémáimhoz?

2020. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szerepet játszom dolgot, tipikusan az egybites hülyék szokták előadni. Akik azt hiszik, hogy ettől lesznek valakik. Basszus mindenki valamilyen szinten szerepet játszik, te, én, a Piri néni a szomszédból, mindenki! Csak vannak emberek akik túl hülyék ezt felismerni.
2020. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert menőnek érzik magukat. Ez ad nekik szárnyakat a többi ember felett...
2020. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De még az sem feltétlen igaz,hogy nem ismerik.Sok ember azt hiszi,hogy láthatatlan a környezete számára,közben meg pont azok nem adják tudtára,hogy nem az,akik átlátnak rajta.Így aztán azt hiszi,hogy mindenki jól át van verve.
2020. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Mert ha elkezdenek felettük ítélkezni, pl hogy "te bizony egy rhibanc vagy jányom", akkor jönnek ilyen védőmechanizmussal, hogy honnan tudod ha nem is ismersz?

Onnan hogy kint a pitsád, és mindenkivel enyelegsz b+

2020. jún. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert azt akarják, hogy azt higgyék róluk, hogy ők belül végtelenül mély, intelligens emberek, csak hát a pórnépnek ezt nem mutatják meg.
2020. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!