Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te, akinek ha elmondják...

Te, akinek ha elmondják hogyan kell vmit jól csinálni és csak azért sem úgy csinálod, aztán panaszkodsz, hogy nehéz, nem megy, miért nem szólt senki, hogy nem így kell, benned mi zajlik?

Figyelt kérdés

Meg általában, miért van ez? Miért kell csak azért is a "majd én azt tudom", aztán meg megy a hiszti, meg keressünk bűnbakot?

Hány ilyen tipust ismertek? Hogyan kezelitek?


2020. ápr. 20. 13:02
 1/10 anonim válasza:
Miből gondolod azt, hogy biztosan az a jó ahogyan te mondod? Nem lehet hogy a másik esetleg ténylegesen jobban tudja, mert már van benne tapasztalata?
2020. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szövegértés..

itt most kizárólag arról van szó h egy hozzáértő mondja meg egy nem hozzáértőnek, hogy hogyan csinálja jól és csak azért sem.

2020. ápr. 20. 13:11
 3/10 A kérdező kommentje:
..és nem rólam van szó, hanem általánosan.
2020. ápr. 20. 13:12
 4/10 anonim válasza:
Nyilván azért mert azt gondolja a másik hogy ő is ért hozzá annyira, hogy egyedül, saját kútfőböl is meg tudja oldani
2020. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de nem ért hozzá semennyire és nem tudja megoldani, csak a hülyeséget csinálja eszetlenül.
2020. ápr. 20. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érti mi a feladat de neki az nem tetszik ezért saját technikával próbálkozik. Lehet, hogy nem így van megírva a nagy könyvben de ha neki könnyebb és szívesebben is csinálja úgy akkor miért ne csinálhatná?


Nálam legalábbis ilyen helyzet merült idáig fel csak, hogy úgy csináltam, hogy nekem jó legyen és nem érdekelt más, hogy szokta. De amíg sikeresen megcsinálom a feladatot addig egy szava se lehet senkinek.

2020. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hát ha tényleg hülyeséget csinál akkor a saját kárán majd megtanulja. De van olyan hogy egy dolgot többféle képpen is meg lehet oldani.

Tudsz esetleg példát mondani mire gondolsz pontosan?

2020. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És biztos, hogy jól van elmondva?

Nem szakmailag. Hanem a kommunikáció megfelelő volt-e?

Én például nem tudok magyarázni.

2020. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen jól.

Csak egy példa:

Ez a csavar az óramutató járásával megegyezően tekeredik be. Ő csak azért is forditva csinálja és 💩 a csavar, a gyártó, kinek a hibája, miért nem mondta el senki, neki ez nem megy.

2020. ápr. 20. 13:26
 10/10 anonim válasza:
Így már érthető. Akkor tényleg szimplán hülye. Mivel a legtöbb csavar ugyanolyan menetes
2020. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!