Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem az igazi értékek a...

Miért nem az igazi értékek a menők?

Figyelt kérdés
Pl a hűség, becsület, megbízhatóság, jó zenék, komoly filmek, stb. Azt látom, hogy a fenti erényeket szinte szégyelni kellene, miközben az idiótákért rajonganak az emberek. A műnőkért, bugyuta filmekért, a bűnözőkért, a tehetségtelen sztárocskákért.

2020. ápr. 29. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

A becsületesség nálam nem játszik, max egy nagyon enyhe "betyárbecsület" (pl állatkínzókkal szívesen bezárnám magam egy szobába egy időre), de a többivel teljesen egyetértek. A kultúrértékek és a valódi emberi értelmet adó dolgok egyre jobban leszorulnak.


Néha úgy érzem, hogy évszázadok óta tudatosan építik ránk a lebutítást. Van akinek jó, van akinek rossz. Sajnos a kisembereknek ez mind kifejezetten szar helyzet :/

2020. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Félreértés ne essék, nem vagyok bűnöző, nem sértettem soha törvényt, nem is nagyon jutott eszembe. Csak a hétköznapokra értem a becsületesség hiányáz.


1. voltam.

2020. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

A jó zene mindenkinek más. Amit a nagyok komoly filmnek hívnak az sokszor unalmas vagy művészfilm.

Ezek nem összehasonlíthatóak az első 3 általad felsorolttal.


Tudod, a hiba benned van, ha tényleg azt veszed észre, hogy szégyellni kell, amiket felsoroltál. Rossz körökben forogsz.


Senkinek sem erény pl. a hűtlenség. És ha nem egy értelmi szint alatt nézegetnél, akkor rájönnél, hogy tévedtél.

2020. ápr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol ez a menő?

Azok között, akik nem vitték semmire, sokat hibáztak, azoknak ez nyújt vigaszt.

A siker zavarja őket, de a sikertelenség oltalmat ad nekik.

2020. ápr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!