Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők alapvetőleg a nemi...

A nők alapvetőleg a nemi szervük miatt érzékenyebb természetűek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a punciuk miatt.

2020. ápr. 29. 15:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a nemiszervemnek nincs sok köze ahhoz, amit gondolok és érzek.

Ha már mindenképpen ezt veszed alapul, akkor inkább a hormonokat kell figyelembe venni.

2020. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Ó, na, szüleidnek is sikerült valami "jót" létrehozni.


Szóval, ha boldog vagyok, mert felvettek abba a munkakörbe, amit szerettem volna, biztos a p..ncim miatt vagyok boldog.


Fck logic. :O

2020. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nem.

Alapvetően azért, mivel az emberi fajon belül ők őrzik a hagyományt, a tendencia pedig az, hogy okosodik az ember, és az érzelmek kevésbé számítanak az ész mellett.

2020. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Metionin ***** válasza:
93%
Nem, ha mindenáron valami szervi okot akarsz találni, akkor a hormonokat mondanám, pl. prolaktin.
2020. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ezt levezetnéd, mert ha arra gondolok, hogy kinek a nemi szerve érzékenyebb, akkor szerintem egy "kuki" érzékenyebb, mint egy punci, ami szülés után is helyreugrik. Vagy mire gondolsz?
2020. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Oh? Ha a nemi szerveink határozzák meg a tulajdonságainkat akkor a férfiakra mi jellemző a farkuk miatt? Agresszió? Empatiahiany? Önellátásra való képtelenség? Mások elnyomása?

Vessük bele magunkat a témába, oszd csak még a véleményedet ebben is.

2020. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Önellátásra való képtelenség? Egy férfi nemcsak önmagát látja el, hanem a komplett háztartást is. Még mindig a férfi a családfő a mai világban is.
2020. ápr. 29. 18:49
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Na, élsz, akkor levezeted, hogy ezt hogyan érted? Hogy a lyuk érzékeny? A makk meg erős? Vagy hogy?
2020. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Persze, hogy élek, csak aludtam.

A punci úgy néz ki, mintha valami fejlődésnek indult volna, de félúton abbamaradt a fejlődés. Ezért keletkezett ott egy lyuk, meg ajkaknak nevezett zsírcsomó, húscsomó valamik. Szóval ebből kifolyólag gyengébb a jellem is az adott személynél, érzékenyebb a viselkedés.

2020. ápr. 29. 19:07
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

Úristen...

Menj vissza aludni vagy kapj fel egy biológia tankönyvet.

2020. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!