Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, férfiak ti is úgy látjáto...

Nők, férfiak ti is úgy látjátok, hogy a magyar kormány több tagja nagyon sokat alázza a nőket?

Figyelt kérdés
Például szavakban, főleg kövér lászló beszólásai, de nem ő az első, orbán is szólt már be. szexista, himsoviniszta dolgokat mondanak stb. Nektek mennyire befolyásolná a szavazásotokat ez?
2020. máj. 1. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Kövér nem a nőknek szólt be, hanem az ellenzék hibbant tagjainak. Akinek nem inge, nem veszi magára.
2020. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
nem tudom, mert nő ügyekkel nem foglalkozok
2020. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

Mondj mar peldakat, mert heti parszor nezek ilyen olyan hiradot, olvasok ezt azt, de vagy perverz vagyok vagy nem vettem eszre mert hulye vagyok, vagy annyira nem is figyelek oda.

Milyen szexista szoveget nyom Kover Lacibacsi?

2020. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Ott alázzák az ellenzéket, ahol csak tudják. Sajnos nincs következménye.

Én már nem is nézem, nem hallgatom, csak átfutom itt fb-on a híreket. Előtte jobban belemélyedtem és keményen kihatott a lelkiállapotomra. Kell ez nekem?


Mindennek eljön az ideje. Ha majd az ellenzék képes lesz ütőképessé felépíteni magát, akkor változás lesz.

2020. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!