Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyivel lett...

Szerintetek mennyivel lett helyesebb profilból ez a férfi az állcsontplasztika után? Illetve, ha összejönnétek vele, nem zavarna, hogy gyakorlatilag fel van építve az arcának egy része, és valójában úgy néz ki, mint a bal oldali képen?

Figyelt kérdés

[link]


Mondjuk az arcőrzet, illetve a másabb színű haj is javít rajta.



2020. máj. 1. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el magad. Ha lelkileg és fejben is rendben vagy a kisugárzásod is megváltozik. Plasztikai műtét nélkül fog valaki beléd szeretni, úgy ahogy vagy.
2020. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

De jó, még nem láttam ilyet. Nagyon jó lett.

Engem biztos nem zavarna, hogy fel van töltve.

Ez olyan mintha egy pasitól azt kérdeznéd hogy zavarja e hogy fel van töltve egy nő melle szilikonnal és nem lapos inkább😀

2020. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már eldöntöttem, hogy meg fogom műtetni magamat, kb. 3 millió forint lesz az egész procedúra, de mindegy is, mert ha 4 millió lenne, akkor is kifizetném. Mihelyst vége a vírusos időszaknak, fel is keresem a megfelelő klinikát.
2020. máj. 1. 15:56
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
A te tested, nem rosszindulatból írom, de remélem tudod, hogy ha nem vagy rendben fejben (azaz folyton elégedetlen vagy magaddal, önbizalomhiányos vagy) akkor az első műtét után megint fogsz találni valamit, ami nem tetszik, aztán a második, harmadik és sokadik műtét után is ez lesz. Azok akik Kennek és Barbienak műttetik magukat ugyanez a helyzet. Nem csak a külső számít, hanem a mentális egészséged is. Hosszútávon az utóbbi ápolását is javaslom. Tényleg.
2020. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A műtét fogja helyrehozni a mentális egészségemet, ugyanis a kinézetemből adódik az egész bajom, az miatt vagyok depressziós, önbizalomhiányos.
2020. máj. 1. 16:12
 6/19 A kérdező kommentje:
Felszínes világot élünk, azt kell megérteni. Ha nem azt élnénk, nem érdekelne annyira a megjelenésem, de azt élünk.
2020. máj. 1. 16:14
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Az nem segítene rajtad, ha valami borostát vagy szakállat növesztenel?

Ezt már próbáltad?

2020. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sokat dobott rajta a műtét, nagyon látványos. Ha úgy érzed, hogy nem tudod elfogadni magad és ettől magabiztosabb lennél akkor vágj bele. De biztos vagyok benne, hogy így is lenne olyan akinek tetszel és elfogad így, ahogy vagy, ha nem sugároznád kifelé a magaddal való elégedetlenséget.
2020. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7-es. Nem segít, ugyanis nem szép, folytonos az arcszőrzetem, mint a képen is van, hanem vannak benne részek, ahol nem nő szőr, így inkább borotválom.
2020. máj. 1. 16:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Azért kérdeztem mert nekem van egy ismerősöm aki szakállat növesztett emiatt, és teljesen megváltozott az arca és tök jól néz ki most.
2020. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!