Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked mi jut eszedbe az...

Neked mi jut eszedbe az "átlagos" szóról?

Figyelt kérdés

Pozitív vagy negatív csengése van? Miért?

Szerinted átlagos vagy? Miért (nem)? Van vele valami bajod?

Az átlagostól mindig jó eltérni?

Igazából mindent szeretettel várok ami ezzel kapcsolatban eszedbe jut, ne tartsd magadban.



2020. máj. 1. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nekem inkább negatív. Unalmas. Felejthető. Olyasvalami, ami mellett elmegy az ember, és még csak nem is emlékszik rá.


Az átlagostól /szükséges/ eltérni, ha vinni akarja valamire az ember. Mind morális értelemben, mint karrier terén.

2020. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az atlagos szohoz atlagosan viszonyulok. Semmilyen.

Szerintem egyebkent nincs abszolut atlagos ember. Mindenkiben vannak atlagos vonasok mas dolgokban viszont nem az. Lehet hogy en atlagosan vezetek, de hogy a szakmamban atlag feletti vagyok azt speciel ilyen olyan okbol tudom (pl. Dijak).

Ettol meg nem erzem magam rosszul ha azt mondjak “te egy atlagos sofor vagy”. :)

2020. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, milyen kontextusban hasznalod.

De alapjaraton en is inkabb negativ fele huzok, mert szerintem ha valakit/valamit atlagosnak neveznek, az mar nem tul jo jel.

En peldaul nagyon ritkan nevezek barkit is atlagosnak, pont a negativ kicsengese miatt.

2020. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az átlagos abszolút negatív.

Szerintem attól ember az ember, hogy más mint a többi.


Mi jut róla az eszembe? Az átlagos volt osztálytársam. Aki mindenben tökéletes volt, csak abban az egyben nem, hogy nem volt nem tökéletes. Az embernek valamiben el kell térnie a követelményektől, az átlagtól, kell valami megkülönböztető jelnek lennie. Nem tetkó, vagy kék haj, elég, ha van személyisége, látásmódja, véleménye (!) Stb..


Átlagos vagyok-e?

Nem.

Miért?

Mert ezt nagyon sokan megmondták. S mostanra már én is rájöttem, hogy ott térek el az átlag embertől, ahol csak tudok..


Ez jó?

Én büszke vagyok rá, de gyűlölöm is, mert a társadalom nem erre épít, így mindig mindenhol idegennek érzem magam. (Oké, az EQ-m sem a legmagasabb.) Az az egyéniség akiért sokan rajonganak, az is így van vele, mert szeretni szeretik, csak nem értik meg őt úgy, ahogy egy hozzá hasonló tudná.

2020. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább pozitív. Bár tudom, ezen az oldalon szitokszónak számít és vérig sértődnek rajta az emberek, ha közlöd velük, hogy ők "csak" átlagosak, nem olyan különleges kis hópelyhek, mint amilyennek hinni szeretik magukat, de véleményem szerint a legtöbb dologban nem kifejezetten jó eltérni az átlagtól, nem leszel jobb vagy különlegesebb ember attól, hogy valami apró dologban más a véleményed, mint a többségnek. Szerintem minden egyes ember egyedi, mégis szinte mindenki átlagos. És ez nem baj.
2020. máj. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Statisztika. 🤷‍♂️
2020. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!