Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan telik egy átlagos...

Hogyan telik egy átlagos napotok? Min kellene szerintetek változtatnom?

Figyelt kérdés
Én reggel felkelek 6.40kor aztán fürdök, 7.25kor elindulok az egyetemre. Délben visszajövök az albérletbe, ebédelek, 14re megyek vissza, ezek többnyire gyakorlatok 18ig (kórházi gyakok, szóval nem padban ülős téma). 18kor ismét albérlet, kaja, youtube videónézés, meccsnézés, sorozatnézés. A tananyagra ekkor már rá sem bírok nézni. Harmadéves vagyok és igazából rosszul vagyok az egésztől...és még másfél év :'(. Na de most nem ez a téma, hogy mennyire utálom, hanem hogy nektek milyen egy átlagos nap? Illetve,min változtatnátok a helyemben, hogy ne utáljam ennyire a hétköznapokat?
2020. márc. 4. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Senkit sem érdekel mit csinálsz.
2020. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És mit utálsz ebben a napirendben? Vagy mi hiányzik? Én reggel fél 7 körül kelek, fél 10-re bemegyek a munkahelyre, ott vagyok kb este 6-7-ig, aztán vagy hazajövök, vagy csinálok valami programot. De szerintem az emberek nagyrésze ugyanígy csinálja.
2020. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az esti futás/edzés nagyon sokat segített, mikor egyszerre tanultam és dolgoztam. Azért 12 óra matek és programozás(+tesztelés) eléggé odavágott... Nem szabad punnyadni, az lelkileg meglepően romboló tud lenni. Én élveztem a pörgést, motivált, hogy felvegyenek teljes állásba a gyakornokság után, motivált, hogy minél több dolgot írhassak az önéletrajzomba a technológiai háttérrel kapcsolatban. Mellé folyamatosan volt társaságom, az egyetemi évfolyamtársaim is nagyon kedvesek voltak, nagyon sokszor tanultam velük együtt vagy a párommal, a munkatársaim is baromi jó arcok és mindig van valami jó téma vagy érdekes hülyeség, az idő nagy részét pedig igyekszem a párommal tölteni, akivel együtt is élek azóta is, szóval úgy éreztem mindig, hogy bemegyek tanulni és mulatni és hazamegyek pihenni és szeretgetni és repül az idő.
2020. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hétvégén szakadj ki egy kicsit,menj el máshova csináld azt amit szeretnél,lépj ki a komfortzónádból,biztosan jót fog tenni,esetleg kelj fel hétköznap 5:40-kor és egy kicsit tornász majd sétálj egy jó nagyot kis idő múlva jöhet a gyors séta majd a kocogás, hidd el a sportnak jótékony hatása van, esetleg heti 1-2x el járhatsz úszni is 1-2 órára, én megpróbálkoznék ezzel is,igaz én nem egyetemre jártam ha nem el kezdtem egy szakmát tanulni érettségi és egy szakma után választottam majd 2 évet bele öltem és abba hagytam mert nem bírtam és teljesen meg utáltam,most jelen pillanatban csináltam egy tanfolyamot és most készülök el menni egy olyan helyre dolgozni amit már régebben terveztem,úgy érztem 2 év után nem akarok tovább szenvedni mert nincs értelme igaz ehez kellet az oktató is, szóval az életben az a legfontosabb hogy te jól tudd magadat érezni minden áldott nap.
2020. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem legkésőbb 6-kor kéne kelnem - általában nem sikerül, csak később. Utána keltem a gyereket, csinálok valami kaját, ami úgysem tetszik épp neki, de letojom, majd eszik kekszet útközben, én azért reggelizek valamit gyorsan. Megpróbálok 7-ig összekészülni, miközben a gyereket 5 percenként biztatom, hogy egyen, öltözzön stb. Legkésőbb 7:15-kor el kéne induljunk, hogy mindketten időben érjünk célba - oviba, munkába, de általában 7:30 és 8 között sikerül csak elindulni. -.- Aztán araszolunk a dugóban jó plusz fél órát, hogy tényleg elkéssünk. Az oviba akkor érünk be, amikor nekem a munkába kéne már érkeznem. A gyerek nem hajlandó tempósan öltözni, bambul meg dumál és ennek örömére 15-20 percet lazán elkések. Nem vagyok ideges... dehogynem. Szinte sosem tudok kaját venni, hogy ebédig ne haljak éhen. Dolgozok legalább du. 5-ig, mert ugye elkéstem, így nem tudok időben eljönni. Megyek a gyerekért, hazafelé általában cirkuszol valamin, mert épp olyanja van. Általában meg kell állnunk valahol bevásárolni, mert mindig van valami. K__va nagy sor minden boltban, a gyerek pörög, mint állat. Mire aztán 7 után hazaérünk, már majd megdöglök. Este is megy a cirkusz, mindig van valami hisztiznivaló, ha nincs, akkor a semmi is megteszi indoknak. 10 körül végre rajtam kívül mindenki elhúz aludni, akkor kéne elővennem a tanulnivalómat, mert amúgy levelezőn csinálom a mesterképzést. Oh yeah, szép az élet, ha nem alszom be a tananyag felett, akkor hajnalban ágyba is kerülök. Persze, aztán reggel megint nem tudok időben felkelni...

Kéred esetleg kölcsönbe a gyereket? :D

2020. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az estékkel kezdj valamit. Nekem is ugyan ez volt, hogy hiába értem haza 7körül, akkor már nem volt energiám tanulni és minden este telefonozással ment el amitől tök szarul éreztem magam.

Mostanában heti 3x inkább elmegyek futni/sétálni egyet, ha otthon maradok akkor olvasok vagy sorozatozok, heti 1x belülünk valahova (tényleg csak 1-1 ital és sok beszelgetés), illetve heti 1x ilyenkor takarítok ki, hogy ne hétvégén kelljen. Sokkal jobban érzem magam ha valami hasznosat is csinálok. Tanulni én sem tudok már ilyenkor.

2020. márc. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit utálsz ebben? Tök átlagos.

Nekem:

6:00-kor kelek

6:40-kor indulok el itthonról

7:45-kor beérek dolgozni

16:00-kor indulok haza

17:00 körül hazaérek

Gyors takarítás, vacsora, utána videojáték, sorozatnézés, társasozás, vagy hasonló a párommal.

23:00 körül szoktunk lefeküdni aludni.

Én szeretem igazából így.

2020. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!