Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megyek az utcán, miért...

Ha megyek az utcán, miért bámulnak az arcomba idegenek?

Figyelt kérdés

Kb: 10-ből 7-8 ember bisztosan megbámul, teljesen átlagos a megjelenésem, nem öltözöm kirívóan. Egy átlagos embert miért bámulnak meg ennyire feltűnően? Általába én azokat nézem meg, akik furán öltöznek, fura valamilyük. Na de rajtam nincsen olyan fura dolog, legjobban az arcomat bámulják. Nem hiszem hogy üldözési mániám van, mert nem mindenhol tapasztaltam. Például ahol lakom, ott rám se néznek. A pályaudvarnál, vagy ha például megyek egy forgalmas helyre, 8 ember bisztosan megbámul.


Én nem szoktam rájuk nézni, vagy csak ritkán. A szemem sarkából látom hogy néznek az arcomba. A legdurvább az, hogy már az ismerőseim is észrevették hogy bámulnak.


Általába idős férfiak, nők néznek meg. A fiatal korosztályból elvétve egykét fiú. A lányok (én korosztályom) meg egyáltalán meg se néz.


Valakinek tippje? Voltatok már ilyen helyzetbe? Kezdjek félni?


Voltam pszichologusnál és pszichiáternél is, nem állapítottak meg nálam üldözési mániát.



2020. febr. 20. 11:17
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Bocs javítok: Általába én azokat nézem meg, akik furán öltöznek. De azokat se szoktam megnézni (ritka).....



A kategoriát nem értem miért írta át az öregről öregségre az admin........

2020. febr. 20. 11:21
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
Bisztos?
2020. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Miss Endzsi ***** válasza:
8%
Én mindenkire ránézek, keresem az ismerős arcokat.
2020. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Mi bisztos?



Ja és 22F

2020. febr. 20. 11:22
 5/32 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy ne nézenek rám, de ne bámuljanak már több másodpercig rezenéstelen arccal.
2020. febr. 20. 11:23
 6/32 nemaRendőrség ***** válasza:
Küldj képet
2020. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Mert egy kicsit frusztrál, állandóan ez van. És kezd már idegesíteni. Esküszöm ha még valaki rám néz az utcán, veszek egy baseball ütőt és azzal verem szét a fejét
2020. febr. 20. 11:25
 8/32 anonim ***** válasza:
58%
nem vagy te egy kicsit szociofóbiás?
2020. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
nagyon zavaró tud lenni, the same story én is küzdök ezzel, le kellene szarni, de frusztráló
2020. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
Semmi nem bisztos. Biztos.
2020. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!