Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a vírushelyzet...

Szerintetek a vírushelyzet után át fognak értékelődni bizonyos dolgok?

Figyelt kérdés
Pl. a gyerekek, akik nem szeretnek iskolába járni, most mégis néhányuknak hiányzik. Meg a szülőknek is, akiknek sokszor megerőltető a csemetéjükre vigyázni egész nap, hogy az iskola mennyi terhet levesz a vállukról. Vagy akik már régen találkoztak rokonaikkal, barátaikkal, hogy mennyire hiányoznak a személyes kapcsolatok (ha van is Skype, de az nem az igazi)
2020. máj. 2. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rá vannak kényszerülve az emberek arra ami most van, ezt hogy értékelje át? Felesleges ezen rágódni.
2020. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog semmi történni.
2020. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Nagyon is. Aki nem értékel át semmit, és nem hajlandó változtatni, az elpusztul. Na nem a vírusban, nem miatta, hanem a saját problémái miatt.
2020. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, én ezután is utálni fogok suliba járni. Nem az iskolába járással van gondom (sose azzal volt), hanem a közösséggel. Szóval nekem már csak 1 év van hátra sulis éveimből, szóval remélem Augusztus végén beköszönt egy erős második hullám és a jövő tanévet is home office-ba tolhatjuk végig. Utána felőlem azt csinálnak amit akarnak, de hányinger kap el ha rágondolok, hogy még egy teljes tanévet végig kell járni velük.


A rokonaimat illetőleg sincs ehhez hasonló probléma, mert aki számított azokhoz eddig is jártunk és ők is jártak mi hozzánk. A másik, távolabbi réteg felhívni is b**zik, hogy megkérdezze, hogy vagyunk, szóval ezekről meg ennyit.

2020. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog változni, ebben biztos vagyok. Nem egy cikk volt arról, mennyit tisztult a levegő azokon a helyeken, ahol korlátozták a kijárást, legyen szó akár Kínáról, akár az Olaszokról, akár kis hazánkról. Ehhez képest mi van most? Enyhül a helyzet, megint tömve vannak az utak, a gyárak kéményéből ömlik a füst... Majd akkor fog változni az emberiség, mikor már késő lesz.
2020. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Állítólag a 2. világháború alatt is előadták az emberek, hogy most aztán mennyivel másképp állnak majd egymáshoz, szeretet lesz meg ilyenek. HAHAHAHAHAHA.
2020. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem g.ecire nem hianyzik az iskola. Szerintem senkinek nem hiányzik az iskola, max a közösség hiányzik nekik meg a barátok.
2020. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy nyári szünet után mennyire hiányzott nekem a suli, ne tudd meg... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Ebben semmi új nem lesz, ami eddig nem volt.


inkább gazdasági átrendeződés lesz most, és talán picit távolságtartóbbak lesznek az emberek.

2020. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem különösebben nem fog semmi átértékelődni. Max. annyi, hogy nem lesz magyar család, ahol nincs legalább 10 darab FFP3-as maszk felhalmozva.
2020. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem én sem, hogy különösebben átértékelődnének majd a dolgok.
2020. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!