Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mitől lesz igazi...

Szerintetek mitől lesz igazi férfi egy férfi?

Figyelt kérdés
Mik azok a tulajdonságok?, amik azzá teszik, mit jelent ez számotokra?
2020. máj. 3. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Kigyúrt, nem fél semmitől, okos, nők szétszedik. Élet célja anyagi függetlenség. Szóval olyan mint én. Igazi férfi.
2020. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem fél az érzéseitől. Ki meri mutatni, azt is ha szeret valakit és azt is, ha valami fáj. A sírás abszolút nem ciki adott helyzetben.

Ha van benne tartás, nem viselkedik papucsként.

Nem hazug, a hazugság csak a gyáva szerencsétlen “férfiak” jellemvonása.

Külső szempontjából nem igazán van. Nem szükséges, hogy kigyúrt állat legyen, az már taszít is. De semmi esetre se legyenek feminin vonásai. Egyszer randiztam egy sráccal, ahogy ült meg viselkedett néha bizonyos szituàciókban, abból úgy tűnt mintha lánynak készült volna eredetileg.

2020. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Attól, hogy stabil. Fizikailag, érzelmileg karrierre, mindenhogy. Számomra az a férfias, ami biztonságot ad. És bizalmat. Ahhoz tudok vonzódni is, akiben tudok bízni és akinek kellemes az érintése.
2020. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem panaszkodik, hanem a problémákat megoldja. Eltartja magát. Fegyelmezett, nincsenek érzelmi kilengései, sírógörcs vagy dühroham. Magabiztos.
2020. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Egyenes, nem kertel, kimondja amit gondol, és legalább egy valamihez ért.

Legyen az bármilyen szakma.

2020. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Nagyképű, egómániás, nárcisztikus. A nőknél ezt jelenti a magabiztosság.
2020. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, az utolsó (6-os) kommentelő kivételével mindenkit felpontoztam.

Picit meglepődtem azon, hogy az első válaszoló ennyire le lett pontozva. Szerintem azért, mert valakinek van egy bizonyos értékrendje, annak megfelelően él, és ki meri jelenteni, hogy a saját szemében ő igazi férfi, még nem kell lepontozni. Amiket egyébként írt, szerintem rendben voltak, oké a "szétszedik a nők" már picit megkérdőjelezhető (ilyen "megsimogatom a saját lelkem" kategória), de azért el tudom képzelni, hogy valaki, aki rendben van magával, rendelkezik egy (reméljük) egészséges önbecsüléssel, az valóban vonzza a másik nemet.


Az utolsóra (6os) nem nyomtam semmit, mert ez inkább tűnik picsogásnak, mint a kérdésem megválaszolásának (ami az volt, hogy _SZERINTETEK_ mi tesz egy férfit férfivá).


Örültem, hogy ennyire különböző válaszok érkeztek, sokban találkoztam a saját véleményemmel is.

2020. máj. 3. 15:38
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"az utolsó (6-os) kommentelő kivételével mindenkit felpontoztam."


hé!!!!! most mér!


ezért soha többet nem válaszolok a kérdéseidre....

2020. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes, nem kicsapongó, figyelmes, humoros, legyen jó abban amit csinál, tudjon javítani ha valami esetleg elromlik.
2020. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Egy igazi férfi nem fél felvállalni önmagát, az érzéseit. Tehát ha úgy van, akkor sírni is képes.
2020. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!