Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van màs is aki mindig is arra...

Van màs is aki mindig is arra vàgyott hogy igazi férfi legyen erre lett belöle egy szerencsétlen nyomorék?

Figyelt kérdés
Én màr kisfiúként is arra vàgytam hogy nagy és erös legyek meg sikeres. Erre lett belölem ez. Egy full szerencsétlen. Nem értek nagyon semmihez ha valamihez hozzànyúlok több kàrt csinàlok mint hasznot. Okos se vagyok. Kigyúrni se tudtam magam sose. Több az ösztrogén a szervezetemben mint a tesztoszteron ez szinte biztos igy esélytelen hogy hatalmas legyek. Baràtnöm se volt sose. Munkàm sincs. Utàlom magam. Nekem a gyàr is nehéz.

2019. máj. 30. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 7.-ik osztályban a legkissebb gyerek voltam, még a lanyok között is! Azt hittem soha nem lesz belőlem semmi. Utáltam magam, utáltam az életemet. Gyáva voltam. Állandóan vertek a nagyobbak, az osztálytársaim is meg a nyolcadikosok is rajtam mutatták meg mnnyire erősek! De legbelül tudtam, hogy majd egyszer többre leszek képes. Majd egy napon az iskolába jött édesanyám kisírt szemmel, és közölte, hogy meghalt édesapám. Majd pár nap kimaradt az iskolából, de amikor legközelebb mentem, az iskola legkeményebb cigány gyereke beszólt, hogy te köcsög, az apád fa..át! Teljesen elöntötte az agyamat az ideg! Senki és semmi nem érdekelt! Nekirontottam az akkor 80 kilós gyereknek az én 45 kilómmal, és úgy elvertem a menza udavrán mindenki előtt, hogy 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett akkor. Nem érdekeltek a következmények, nem érdekelt a fájdalom, a vér ami a kezemből ömlött! Csak ütöttem, és ütöttem ököllel. Eltört 3 újjam, de akkor ezt sem éreztem az idegtől! Persze kaptam egy igazgatói megrovást, mert valóban meg akartam ölni azt a férget aki éveken át meggyalázott! Az akkori tornatanárom sem bírt leszedni a gyerekről, mert annyira kapszkodtam bele. És csak ütöttem, amíg csak bírtam. Ezt látta nagyjából az összes iskolatársam. Mondanom sem kell, hogy mindenki velem akart barátkozni utána! De akkor a legtöbb gyereket elhajtottam a francba, és jó volt mert féltek tőlem! Azőta nagyon megváltozott az életem. Most leszek 22-én 4p éves, de van lakásom hitel nélkül, vannak autóim, van saját vállalkozásom, van jó egzisztenciám, van szép feleségem, akivel most tervezzük az első gyermeket, rendesen kidolgoztam magam, büszke rám mindenki a családból! Öröm az életem. Ma is odaállok bárki elé, ha balhé van. Nem vagyok terminátor, de utoljára 11 évesen vertek el! De akkor még gyáva voltam, nem volt előttem egy olyan apa akire felnézhettem volna, mert egy alkoholista volt. De aznap amikor elvertem azt a gyereket, nevezzük Józskának(aki arról volt híres, hogy felnőtteknek is nekiment), aznap minden megváltozott. Belőle egy megöregedett börtöntöltelék lett, nincs háza, nincs családja, a nője elhagyta! Lecsúszott, pedig azt hitte annó, ő az isten, bárkit el tud verni! Dehát egyszer fent, egyszer lent. Sajnos az erőszak azóta is megmaradt az életemben, nem tudom elviselni, ha pl.páromat meglökik ha elmegyünk szórakozni, és annyit nem mond, hogy bocs. Ilyenkor sajnos hamar lecsapok embereket. Nem azért megyek, hogy bárhol balhézzak, csak nem tudom elviselni, ha a gyengébbet bántják, még ha nem is szándékos, de legalább kérjen elnézést. Rendszeresen lejárok Mma edézekre, ott legalább le tudom vezetni a feszkót! És mielőtt bárki betámadna, hogy egy agresszív barom vagyok. Hidjétek el, nagyon sokszor aláztak meg nagyon sok féle módon, amit nem fogok leírni, sajnos az is sok, hogy én emlékszem rá! De ilyen soha többet nem lesz! Szóval neked is azt ajánlom, hogy fel a fejjel, el fogsz érni bármit, csak tenned kell érte, ne sajnáld magad! Velem a balhéig egy lány sem állt szóba, de utána tényleg minden megváltozott! Én voltam a csajok szemében az alfa hím. :) Magabiztos lettem, és jöttek a sikerek az életben is! Hidd el van kiút, csak tegyél érte! Ha te saját magadat nem szereted, akkor más sem fog! Ha te saját magadat nem becsülöd, akkor más sem fog. És ezt sorolhatnám még! Tűzz ki apró célokat, és akkor lesz sikerörömöd ha eléred! Ne akard egyszerre megváltani a világot, mert az nem fog sikerülni, és csalódott leszel! Legyél egyéniség, és ne görcsölj rá dolgokra! Minél jobban görcsölsz valamin, annál inkább eltaszítod magadtól. Na befejezem soraimat. Bocsi, ha van benne hiba, de tableten írtam, mert épp kádban fürdünk párommal. :) Fel a fejjel, és tűz ki magadnak apró célokat! El tudsz mindent érni az életben, csak tegyél érte! Szép estét. :)
2019. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Visszaolvastam, sajnos tényleg van benne hiba, de nagyjából érthető. A koromnál nagyon elírtam, szóval most leszek 40 éves. És tényleg fel a fejjel! Bármit el tudsz érni, csak tegyél érte!
2019. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Spenc2014 ***** válasza:
Jó kis esti mese volt:)
2019. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Képes vagy mevàltoztatni a világot! Ha te megvàltozol az embereknek megvàltozik a hozzàlásuk hozzád ezálltal szàmodra mrgvàltozik a világ.
2019. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!