Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy igazi férfi wc-zés előtt...

Egy igazi férfi wc-zés előtt mos kezet?

Figyelt kérdés
Nehogy megfertőzze a legnemesebb szervét.
2019. dec. 11. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Mint Torrente.
2019. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Még utána se!
2019. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Ez kb olyan értelmes társítás, mint azt mondani, hogy egy európai csak a jobb lábát dugja ki először a paplan alól.


Ha egy pasi nem mos kezet se hugyozás előtt sem pedig utána, attól még nem válik nővé.

2019. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én közben szoktam, hogy spóroljak a vízzel
2019. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Én sose értettem, hogy jön ehhez a témához a kézmosás. Egyszer valami nő itt oltotta a népet, hogy micsoda parasztok a férfiak, hogy nem mosnak kezet, erre kioktattam, hogy mért mossak kezet, ha egyszer nem nyúltam semmihez? Max az ember igazít egy kicsit a tövénél a bőrön, ha nem jó irányba indulna a dolog. Vécéajtót lábbal is be lehet nyitni, bár én a bokros részeket részesítem előnyben. Az egyetlen amit megfogtam, a mackónadrág gumija, vagy max a farmer gombja. Az után meg más se járkál kezet mosni. Amúgy el szoktam menni kezet mosni, ha már adott a lehetőség, de az nincs a vizeléssel kötelező összefüggésben.
2019. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha előtte lótrágyát villázott, akkor talán.
2019. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Fú en azt hittem h szoktatok elotte kezet mosni meg utana is
2019. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem-nem. Ha két pasi kezet fog, akkor két pötsös kezet rázogatnak. Gyönyörű.
2019. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van Torrentének. Szerintem az ilyen bújtatott népnevelő utalás a filmben.
2019. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
" Én közben szoktam, hogy spóroljak a vízzel" Nekem ezt ajánlották ekcémára. Hogy hugyozzam le a kezem és hagyjam megszáradni.
2019. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!