Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rondák a lábujjaim?

Nagyon rondák a lábujjaim?

Figyelt kérdés

Elég furák a lábujjaim,nem is egyforma a két lábfejem

Kisebb koromban egyszer osztálytársaim meglátták és kinevettek,azóta takargatom

A családom csak azt mondja aranyos,már hozzászoktak

Több mint egy éve járunk a barátommal,akinek kicsit lábfétise van,mindig mondja,hogy milyen szép a combon,a lábam többi része,a lábujjaimat még nem látta zokni nélkül

Ha nála fürdök gyorsan belebújok egy zokniba,nyáron is,így nem látja

Engem zavar ahogy kinéz,nem is merek strandra menni vele,mert ott biztosan látná

Múltkor leakarta venni a zoknimat és nem értette miért ellenkezek ilyen hevesen

Tudom,hogy ettől nem szakítana velem,akármennyire is lábfétise van,mert nagyon szeretjük egymást és nem egy testrészen múlnak a dolgok

De valamiért mégis gátlásos vagyok miatta

Hogyan mondjam el/mutassam meg neki?

[link]



2016. aug. 12. 01:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyanigy jártam a volt barátommal, neki is lábfétise volt, nekem meg épp, hogy kifejezetten ronda lábaim vannak, a lábujjaim tiszta görmék, ráadásul maga a lábfejem is abnormálisan széles, a boltban nem tudok olyan magassarkút venni, amibe beleférne a lábam a szélessége miatt...

És eleinte én is próbáltam takargatni, de megnyugtatott, hogy nem érdekli, ha nem tökéletesek a lábaim, mivel szeret és akármilyenek lehetnek, úgy is cukinak fogja látni. És levettem a zoknimat és megmasszirozta a lábam, aztán azt mondta, hogy neki tetszik xD

Szóval szerintem ha szeret a barátod, el fog fogadni, akárhogy néz ki a lábad.

2016. aug. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát, kicsit fura valóban, de vannak cipők, amik megváltoztatják a láb formáját. Nem tudom, milyen idős vagy.

Talán még nem késő.

Ha zavar.

De ha szeret a barátod, akkor megszokja, bárhogy is nézz ki, és így fog szeretni, ahogy vagy.

2016. aug. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

az egyik kicsit rockos :D

vicce félretéve...

szerintem aranyosak, egyediek...nem látok problémát bennük...mondjuk én nem vagyok lábfétises :)


23F

2016. aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Valóban szokatlan, legalábbis én még nem láttam ilyet de nem mondanám rá, hogy csúnya :)

Teljesen megértelek mert én meg a hasamat takargatom már lassan 3 éve a barátom elől... soha nem ért még hozzá, nem is látta és nem érti, hogy miért nem engedem meg de szégyellem neki elmondani (kisebb hormonprobléma miatt szőrösebb vagyok mint kellene, de szerencsére olyan helyeken amiket tudok takarni és leborotváltam egyszer a hasamat és azóta nincs megállás, most már mindig kell. Nem akarom, hogy érezze ahogy szúr). Szeretném elmondani neki már régóta de nem merem, szégyellem.

Szóval tudom, hogy mennyire nem egyszerű de még az is lehet, hogy tetszene neki. Ha tetszenek neki a lábak akkor biztos sokat látott már, de lehet, hogy olyat mint a tiéd nem :)

Nem szabad szégyellni, hiszen ezt kaptad és valószínűleg így kell majd leélned a hátralevő életed.

2016. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én lábfétises vagyok.Ne haragudj,de amikor megláttam a lábfejed,akkor megijedtem.Aztán elkezdtem nézni,megszoktam a látványt.Szerintem,attól független,hogy bizarr ápold! Kenegesd,hogy puha legyen,a körmeid reszeld,és fessd be valamilyen bézs árnyalattal.Ha már csúnya,legalább legyen ápolt. ;) az nagyon sokat dob rajta! Tovább ne takargassd!

És bocs,hogy szárazan voltam őszinte.

2016. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Aranyos lábad van! Nincs miért szégyelned..:)
2016. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak elsőre fura, hidd el.. :) Olvasok itt ilyesmit hogy 3 évig takargat.. Hm. Nem is tudom hogy ezt hogyan lehet. Neked pedig annyit tanácsolok hogy nyugodtan mutasd meg. Mert így azt hiszi hogy annyira utálod a lábfétises embert hogy utálod az egészet, meg azt is ha valakinek ez jön be.
2016. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Békélj meg ezzel, látom már egy évvel ezelőtt is kérdezted ezt. Magaddal is meg kell békélned, a csak aztán a társaddal rendezni a dolgokat. :D
2016. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az egyedien formás lábujjaid, kicsit sajátosnak lenni nem baj:) és becsüld meg hogy neked megvannak mind:)
2016. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha igy takargatod öket a baratod mar biztos tudja h valami miatt szegyelled öket . Ez a hozzáállás rosszabb mint barmilyen furcsa lábujj a világon.

A labujjaid nem csúnyák, hanem egyediek.

Viseld öket buszken , es lakkozzd meggyszinu lakkal. , vilagos szinek sápadtitják a lábat .

Mindenki buszken kell vallalja a hibait mert ha te nem csinálsz gondot belöle másnak sem az

2016. aug. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!