Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létre lehetne hozni egy olyan...

Létre lehetne hozni egy olyan intézményt, ami azzal foglalkozna, hogy letöröljön különböző platformokról, olyan profitokat, akik erkölcstelen fotókat tesznek ki magukról?

Figyelt kérdés
Az eszem megáll amikor a Facebookon meglátok lányokról, olyan képeket, ahol a feneküket mutogatják. Mondjon akárki akármit ez erkölcstelen. Meglátnám, hogy az én lányom ilyen képet tesz fel magáról biztos, hogy megkapná tőlem a magáét. Ès ilyenkor úgy feltudom magam húzni ezen, hogy senki nem tesz ez ellen semmit, ha ez én rajtam múlna biztos, hogy letöröltetném a képét, és, ha ujra feltölti, akkor meg az egész profilt.

2020. máj. 3. 15:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Ez kéne még. Ígyis van cenzúra, nem kell több.
2020. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%

Mivel 18+ a face ezert kétlem

A korhatarral jàtszàk ezt ki


Ha lenne olyan face ami 18 alattiaknak van ott màr lehetne szo cenzuràrol

2020. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
Kereskedj a képekkel. Mivel nyilvanos igy szabadon felhasznalhatok. Add el a napisz.r meg ilyeneknek :)
2020. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Egy országban ahol majdnem mindenki szexista, rasszista vagy homofob pont ez a legnagyobb bajod?
2020. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mondtam én egy szóval is, hogy nem baj az, hogy homofóbok meg rasszista nèmely ember? Kiemeltem egy problémàt, ami zavarja egy apukàt, akinek vannak gyerekei.
2020. máj. 3. 15:26
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ne nézd. Minden joga megvan rá, hogy ilyen képet tegyen ki.
2020. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
#5 Egy olyan "problémát" emeltél ki, ami nem valós probléma. Mások viselkedését nem szabályozhatod. Ha ezt nem érted meg, te is a probléma része vagy.
2020. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Pedig mindenki saját maga dönti el, mit tesz ki, és amíg nem ütközik az oldalt üzemeltető alapelveibe, addig ezt szabadon megteheti.


Más kérdés, hogy aki az általad említetthez hasonló képeket tesz fel, az saját magát minősíti, ha vállalja, hadd tegye.

2020. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%
Akkor ne nézd! A gyerekeknek meg nem is kéne a FB-n lógniuk.
2020. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem, hiszen semmi jogod nincs rendelkezni mások felhasználói felülete felett.

Ezen kívül is ha se törvénybe, se az oldal szabályzatába nem ütközik, akkor mi a gond vele? Hogy neked nem tetszik. Ez a te dolgod, de nem körülötted forog a világ, nem mindenki másnak kell hozzád igazodnia.

2020. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!