Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy 3 gyereke...

Hogy lehet egy 3 gyereke anyuka ennyire erkölcstelen?

Figyelt kérdés

Ha ez ma nem velem történik és elmesélik nekem kinevetem az illetőt, hogy ilyet kamuzik....


Felszálltam a repülőre, ahol az emberek 70%-a magyar volt. Középső sorban a szélén ültem, a szélső sorban meg últ egy család: anyuka, apuka, 2 kicsi lány meg egy 8-9 éves kisfiú. Had ne mondjam az anyuka végig engem figyelt, mosolygott rám, haját dobálta, lehajolt direkt úgy megigazítani a kislánya nadrágját, hogy fenékkel mellettem, direkt “meglökött”, majd a vállamhoz ért és mosolyogva “ne haragudj”. Szemmel láthatóan bejöttem neki és ezt ki is mutatta, és ha még ez nem lett volna elég mikor szálltunk le visszanéztem, és pont rámnézett ő is és kaccsintott egyet.


Kérdem én, hogy viselkedhet valaki így 3 gyerekes anyukaként?


2018. dec. 28. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Fel-há-bo-rí-tó! Megyek is, megnézek egy részt a Miss Marple-ből.
2018. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Metionin ***** válasza:
89%
Az hogy 3 gyerekes anyuka, csak arra bizonyíték, hogy legalább 3x teherbe esett. Rib.nc ettől még simán lehet valaki.
2018. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
De jó neked. Gondolom valami milf volt.
2018. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Láttam én már ennél extrémebbet is.


"jártam" egy 35 éves nővel akinek gyere volt kis gyereke.


A lényeg annyi, hogy miközben keféltem ott volt az ágyban a gyerek is, de őt ez egyáltalán nem zavarta én meg nem is tudtam, hogy ott van.


Fehérmájú nők mindig is voltak.

2018. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csodálkoztam is, 20-as éveim elején járok, átlagos vagyok, nem vagyok ismert személy, sportos vagyok, adok magamra de nem vagyok szétgyúrva sem...ilyenben sosem volt még részem.
2018. dec. 28. 18:21
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad ìtèlkezni! ☝
2018. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem ítélkezés, de ilyet akkor sem illene csinálnia. Mégha csak ketten lettünk volna egy helyen, és úgy viselkedik így rendben van, de úgy hogy a gyerekei + a férje (gondolom) is ott van...
2018. dec. 28. 18:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért ne lehetne erkölcstelen egy 3 gyerekes anyuka?
2018. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet tudni, miért tette, szerintem ítélkezni is felesleges, mert sehova nem vezet.

Eddigi életem nagy részét én is mindig ítélkezéssel, mások erkölcsi minősítgetésével töltöttem és lassan rájövök,hogy ennek semmi értelme.

2018. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mert mit fognak tőle tanulni a gyerekei? Látják, hogy az anyjuk így viselkedik, szerintük is ez lesz a normális, főleg hogy a 2 kicsi lányok...
2018. dec. 28. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!