Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában a hosszú vagy a...

Mostanában a hosszú vagy a rövid haj a divatosabb?

Figyelt kérdés
Le szeretném vágatni de szeretnék megmaradni a mai “trendekben” (mindkettot szeretem magamon azért kérdezem)

2020. máj. 3. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Mindkettő lehet divatos ez inkább fazon függő... Vágass frufrut😅
2020. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább hosszú. De ha az arcodhoz jobban megy a rövid, vágasd le.
2020. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hosszú haj mindig divatos lesz (mondjuk nem ez az agyonvasalt szögegyenes seggig érő típus, az már nem annyira). A rövidebb fazonok most divatosabbak, mint mondjuk 8-10 éve, főleg a bob fazonok. De nyilván attól is függ, milyen környezetben mozogsz.
2020. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne a divatot kövesd, hanem próbáld megtalálni a hozzád illőt, ami te vagy és amivel a legjobban mutatsz.

Vannak cikkek, amik részletesen leírják melyik arcformához melyik fazon az előnyösebb, ilyen örökérvényűen.

Pl. Ha magas a homlokod, akkor ajánlatos frufrut vágatni.

2020. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindketto divatos mas es mas stilust es arcformat is figyelembe veve. A divat nem csak fekete egy szezon alatt, hanem par varians.

A hajakra ez szinten igaz. Hosszu es rovid hajakra van szezonalis fazon trend. ;)

2020. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Feltéve, hogy lány vagy: Divattól függetlenül, nekem a minél rövidebb frizurák tetszenek. Vágass egy egészen rövid pixie, vagy akár tüsire gépelt fazont.
2020. máj. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
A hosszú barna egyenes.
2020. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában azt vettem észre, hogy sokan vágatnak rövidebb fazont. A bob, long bob tényleg népszerű mostanában. Nekem áll alá és és senki se mondta, hogy csúnya lenne. Az a lényeg hogy szeresd
2020. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!