Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy bírjátok az otthon...

Ti hogy bírjátok az otthon maradást?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 10:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Hiányoznak a barátnőim, az utazásaim, a külön óráim, a programjaim, az edzéseim.

Annyi jobb dolgom lenne, mint itthon nézni a falat. Persze, tök jó, hogy van időm filmezni, olvasni, írni, de egy idő után hiányoznak a fentiek.

2020. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az otthon ülésen kívül ugyanúgy élem a hétköznapjaim (biciklizek, horgászok, nagyszülőknek segítek háztartásban, szűk családi körben bográcsolás), így észre sem veszem.
2020. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megértem reméljük minél hamarabb annál jobb és elmúlik a vírus
2020. máj. 4. 10:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivelhogy ugyanúgy járok dolgozni (ha nem vagyok épp szabin), így csak a családi összejövetelek maradtak el, egyébként szinte ugyanúgy élek.

Kirándulni is lehet, ezt is kihasználjuk, amennyire időnk engedi.

Vidéken meg mától fel is oldották a kijárási korlátozást (csak csoportosulni nem szabad továbbra sem).

2020. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az nem rossz végül is jól telik a napod akkor gondolom
2020. máj. 4. 10:33
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint már javult a helyzet valamennyire
2020. máj. 4. 10:34
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Jól. És egyébként sincs más választásom. Csak a felesleges maszkolgatással még erősebb karantéban vagyok, mint eddig, kb. 12, 5 éve. Mintha a társadalom ártatlanként börtönre ítélt volna. Kezdnm magam úgy érezni, mint Edmond Dantes.
2020. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
82%
Iszonyatosan unalmas
2020. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom miért hisztiznek az emberek a maszk miatt, mintha több kiló pluszt kéne cipelni vagy nem tudom.


Én amúgy nagyon unom, bár jártam boltba meg sétálni és biciklizni. De jókor kezdenek el engedni a korlátozásokon, jön a vizsgaidőszak és akkor pláne muszáj lesz itthon ülni. :D

2020. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Imádom! Már 7 éve csinálom
2020. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!