Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg az otthon...

Hogy oldjátok meg az otthon maradást, ha 12 évesnél idősebb gyereketek beteg?

Figyelt kérdés

- táppénz már nem jár utána

- szabdságunk fix, ilyenkor nincs


2016. okt. 2. 17:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
80%
12 éves már bőven otthon maradhat maga!
2016. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
12 évesen otthon maradni vele? A fenekét is ki szoktad törölni helyette? Egy 12 évesnél idősebb gyerek egészen biztonságosan tud egyedül is feküdni és szenvedni délelőtt az ágyban. Különben nem is tudom, hogy nem halt ki az emberi faj amíg nem volt szokás így félteni a gyerekeket.
2016. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogyne. Lázasan, hányósan, amikor felkelni alig tud. Még én sem maradok így otthon szívesen egyedül, nemhogy egy gyereket egyedül hagyjak!
2016. okt. 2. 17:55
 4/14 A kérdező kommentje:
De ostoba vagy, nem kell kinyalni a fenekét ahhoz, hogy ne legyek közbenfelelőtlen, a kettő nem függ össze. És nem egy délelőttről van szó, de akkor sem hagynám szívesen egyedül, hanem reggel héttől délután 5-ig, egy jó órányira tőle, ha baj van.
2016. okt. 2. 17:57
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Sajat jogu tp.
2016. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Apuka, nagyszülő, barát, bébiszitter, szomszéd.
2016. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában a férjem jön szabira, neki rugalmas a munkahelye.


Vagy én úgy, hogy a saját háziorvosom kiír. Tudom, hogy ez táppénzcsalás, de ha tényleg beteg a gyerek akkor ez van. Egy kis láz miatt pl nem marad vele otthon senki.

2016. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Én sem értem miért kell vele otthon maradni, 11 évesen mikor influenzás voltam egyedül voltam egész nap, emlékszem, hogy nagyon unatkoztam, tv-t néztem meg zenét hallgattam, reggel odakészítettek egy napi teát, kaját, lázmérőt és elvoltam az ágyban.
2016. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Nincs valaki aki rá tud nézni, nagyszülő, vagy barát esetleg egy jó szomszéd? Vagy ha tudod írjon ki a te orvosod.
2016. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hogy régen mi volt, arról sokszor jobb nem beszélni. De nagybetegen már engem sem hagytak otthon "régen". Aki nem érti, hogy miért kérdeztem, ő maga vagy gyereke még nem volt igazán beteg sosem...


Köszi az értelmes válaszokat.

2016. okt. 2. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!