Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha közel 5 év alatt nem értem...

Ha közel 5 év alatt nem értem el semmit az életben, akkor már nem is fogok?

Figyelt kérdés

Érettségi után.

Nem volt továbbtanulás -mert ötletem sem volt, hogy mit!, alig munka, önfejlesztés, művelődés nulla, sőt, sok olyan emberrel is találkoztam, aki hátráltatott negatív hatással volt rám, átvert.


Én egyártalán nem vagyok irigy, hogy a korombéliek többségének autója, jó fizuja stb van, de versenyekre jártam, jó tanuló voltam és kreatív.


Erre ülök a szarban.


2020. máj. 4. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Kb 25 lehetsz max. Még az életed felét se élted le, van időd változtatni.
2020. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezzel az 5 évvel elérted az életed végét, akkor nem. Ha még van előtted legalább egy pár év, akkor semmi akadálya, hogy belevágj valami újba ;)
2020. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
23éves vagy, kezdj el élni, semmiről se vagy lemaradva.
2020. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem késő, én 30 évesen ébredtem rá erre és kezdtem az egyetemet. Ma már minden sínen van.

Te ne várj ennyit azért... Hajrá! :)

2020. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Az önfejlesztés sok mindent takar.


Viszont itt az ideje, hogy megismerd önmagad igazán s tudatosuljanak dolgok benned.

24 éves koromig utaztam, dolgoztam, tapasztaltam, megfigyeltem mindent s mindenkit, magamat is bele értve.


Nekem nehezebb dolgom volt 2 dolog miatt:

INTJ személyiségem van, ami a népesség alig 3%-t adja ki

és alkotói képességem, kreativításom több művészeti ágon is .


Összegeztem a dolgokat, szembe néztem magammal, megismertem önmagam, ami azt eredményezte, hogy kialakult bennem sok minden.

Pl tudatos élet, célok, karrier tervek.


Alig 1.5év alatt pedig a nulláról kiviteleztem, mindenemet megalapoztam, alkotok s elismernek.


Sose késő, főleg nem huszonéves fejjel!


Ha a 98éves dédim (ist.nyug.) meg tudott tanulni perfekt angolul 90+os fejjel, akkor neked is menni fog a változás!


S gondolj abba bele:


Lehet hogy már 24-25éves vagy, DE igazán élni rendes tudattal kb 20 éves korodtól kezdesz.


Babakor - nem is emlékszel

Gyerekkor - nagyobb korodból vannak emlékek leginkább, amik bevésődtek

Tinikor - kb tanulás, ismik, szórakozás


Huszonéves kor: Tudatod észnél van s megtapasztalod a dolgokat, keresed az utat s megteszed a lépést az felé, ami neked ideális.


S gondolj bele hány évtized van előtted!


Ülsz a szarban?

Kelj fel s oldjad meg.


Ha seggel bele esel a csalánba, akkor is ott fogsz csücsülni?

Nem!


Amikor írtam, hogy a nulláról kapaszkodtam fel, az nem csak anyagi dolgokra vonatkozott, hanem testi-lelkire is.


Saját családom kamillázott mit hoztam össze s mennyit változtam az az 1.5év alatt.


Mai napig szánok időt önmagamra nem csak kivül, hanem belül is egy kényelmes esti séta vagy biciklizés keretében.


Minden fejben dől el - s ezt a mondatot azok tudják igazán mit is jelent, akik megtapasztalták magukon.


Sok sikert s hajrá!

2020. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és szerény is vagy, meg persze tökéletes is.
2020. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem értik ,hogy a szerencse nem időtől függ.

A szerencse egy állapot.Egy megragadott,kihasznált pillanat.

Úgy lehet elmagyarázni ,hogy te azt mondod én focizni akarok.És te ész nélkül nyomod ,nyomod ,nyomod.És egyszer csak jön egy videoton edző és azt mondja ,hogy én felveszlek.

Na most a többi rajtad múlik.Rábólintasz ,vagy kockásztatsz , és azt mondod hogy megvárod te a real madridot.

De elgondolkozik az ember rajta ,hogy a videotonból még ki lehet kerülni...és nem csak a real madrid van.

Ez a szerencse.

2020. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!