Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pszichés betegsége van...

Milyen pszichés betegsége van annak aki állandóan valakit keres akin idegeskedhet?

Figyelt kérdés
A barátnőmön azt vettem észre hogy állandóan idegeskedik mindenen és mindig talál valakit aki őt idegesíti,kb 8-szor költözött már mert neki sehol sem volt jó és ez az amennyiröl én tudok! akkor a szülei nem szeretik őt mert nem akar egyelőre unokát szülni nekik,akkor mindenre felébred a legkisebb zajra is,az összes szomszédot utalja azt hiszi őt nézik,ellene vannak, pánik roham tör rá ki torokszorító érzés meg magas a vérnyomása, düh rohamokat is megfigyeltem nála,mi a fene lehet a betegsége? Persze ő szerinte a többi ember hülye,neki semmi baja!ugye nem skizofrén? Orvoshoz nem akar menni.neha félek tőle hogy megöl úgy rám támad,mert őt minden zavarja,mit csináljak szeretem őt , segítsetek lécci
2020. máj. 5. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Te akkor a pasija vagy gondolom.

Leírtak alapján azért elég sanszos, hogy skizo vagy van valami kattanása. Nem ártana elvinni orvoshoz, mert ez így nem normális. Próbáld meg azt, hogy magnézium meg nyugtató teát adsz neki, bár szerintem ez nem fog neki semmit használni, mert komolyabb gondok vannak.


Esetleg még videózzátok le amikor így elkattan hátha eljut az agyáig.


Nem érte most vmi trauma? Haláleset, kirúgás, barátnővel összeveszés?


Nem tudom, hogy van de ha nem beszámítható nem kell az ő engedélye kivizsgálásra magára és másra is veszélyes... Mennyi ilyen van a híradóban, elkattan azt lelövi a családot vagy késel ne legyen ez.

2020. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Skizofren is lehet

De ez inkabb uldozesi maniara hasonlit

De lehet az is a baj hogy nem dugod eleget ha te vagy a baratja. Ha meg lany vagy akk keress neki egy csavot aki napi 2x meghuzza es mar is nem lesz stresszes.

2020. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, először is, az "üldözési mánia" az a skizofréniának egy fajtája, paranoid skizofréniának hívják. De egy paranoud skizofrénnek sokkal komplexebb téveszméik vannak annál, mint hogy "őt nézik a szomszédok". Nem gondolom, hogy skizofrén lenne, én inkább valami neurózisra vagy pánikbetegségre tippelnék (vagy a kettőre együtt), de sokminden lehet. Ezt nem lehet így interneten megoldani, ezzel orvoshoz kell fordulni! Győzd meg, ezt átlagember nem tudja kezelni! Ha elromlik vmi, kihívjuk a szerelőt, anélkül sose javul meg. Ugyanígy van ez a mentális problémák esetében is.
2020. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat szex az van sűrűn azzal nincs baj az anyámat nem szereti nem tudja elviselni de hát így is ő költözött hozzánk most akkor teremtsen házat ahol lakhatunk.orvoshoz nehéz lesz elvinni.
2020. máj. 5. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!