Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy állnátok bosszút azon,...

Hogy állnátok bosszút azon, aki állandóan lebolondoz?

Figyelt kérdés
Most hagyjuk hogy azt h a bosszú nem helyes dumát. Csak tudni akarom, ti mit tennétek konkrétan? Más vagyok mint a többi, ez gyerek koromtól így van. De ettől még nem vagyok bolond.
2020. máj. 5. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Pedig a bosszú nem helyes csak magadat mérgezed vele. Nem a te dolog a fizetség :) Úgyis előbb utóbb mindenki visszakapja a jussát szerintem legyél okosabb, mint az aki ezt csinálja veled és szard le szimplán. Ez a legbölcsebb amit tehetsz hiddel.
2020. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem is igazán az a baj a bosszúval, hogy nem helyes, hanem hogy teljesen szánalmas és felesleges. Eleve egy olyan ember, aki szarik rád és az érzéseidre nem fogja komolyan venni a bosszúdat, max röhög egyet a szánalmas vergődéseden.

A legjobb bosszú az, ha innentől kezdve teszel magasról a fejére, nem foglalkozol vele, nem szólsz hozzá és vígan éled tovább az életed és nem foglalkozol semmivel, amit mondasz, levegőnek nézed.

2020. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Talán igazatok van.
2020. máj. 5. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Ahogy tudnék.
2020. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi történt, ami miatt bolondnak nevezett?
2020. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
# 5. Csak egyszerűen az ő szemében az vagyok. Hát, ez ellen már tenni nem tudok, a véleményén nem fog változtatni az holtbiztos. Mondjuk jó bosszú lenne ha ő bolondulna meg például, ha meg tudnám csinálni..az jó lenne. Megrontásra gondolok. Fénykép, haj vagy szőrszál és egy baba ami őt ábrázolja. Talán kielégítené a bosszúvágyamat, már ha sikerülne. Nem tudom, ha hatalmam lesz egyszer, tuti bosszút állok. Ha elkezdene képzelődni, látna dolgokat, amit szabad szemmel nem lehet, és ha félelmében akár megülné magát, na annak örülnék azért. Ha találnék valakit aki képes ezt megcsinálni, megtenném. :)
2020. máj. 5. 18:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi az ami idáig vezetett, hogy így gondolod? Mi történt (burkoltan) ?

Esetleg rokoni/baráti probléma?

2020. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket az élteti a legjobban ha visszaszólsz nekik.
2020. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6:

Ha le akarsz süllyedni az ő szintjére, akkor csak hajrá.

2020. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
# 9. iGEN, tönkre tette az életemet, én pedig tönkre teszem őt. Ez nem apróságokról szól, kegyetlen dolgokról, és halálosan komoly okaim vannak a bosszúra. De ezt csak én értem meg igazán. Nem hiszem hogy bárki is annyiban hagyná az egészet, mintha mi sem történt volna.
2020. máj. 5. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!