Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elúsznak a napjaim, és nem...

Elúsznak a napjaim, és nem tudom kontrollálni. Ti hogy osszátok be az időtöket?

Figyelt kérdés

Már másfél hónapja itthon vagyok a koronavíru helyzet miatt, az elején nagyon összeszedett voltban, teljes zenben mondhatni.

Jógáztam, tornáztam , nyelvet tanultam , olvastam , sütöttem , főztem , takarítottam , viszont most 3 hete kb ilyen fejlesztő munkán vagyunk , hogy kapjunk támogatást és én annyira belevetettem magam a munkába, hogy azóta úgy érzem szétestek a napjaim.

2 órára vagyok bejelentve most, viszont napi 6-7 órákat dolgozom van högy többet az ötleteléssel, dolgokkal amiket kell csinálni és egyszerűen azóta szétcsúsznak a napjaim.

Mellette mivel itthon vagyok, irogatnak a barátok ugye, a családdal rengeteget telefonálunk skypolunk és egyszerűen néha úgy érzem mint ma is, hogy itt van neki akartam állni 9 kor elkezdeni dolgozni, hogy aztán tudjak időben ebédet csinálni, de megint telefonállással elment az idő , mert valaki mindig hív, vagy kollega, vagy a család vagy a barátok...folyton pittyeg a telefon és most itt vagyok, ingerült vagyok, tudom hogy ez a nap is el fog csúszni és megint ott leszek hogy nem tudom magam összekaparni.

Amióta bejött ez a fejlesztő munka, a lakás romokban , mindenhol könyvek , papírok körülöttem, mindent kapkodva csinálok, a telefon sokszor csöng, vagy pittyeg és most kicsit szétestem....

Más is érzett már így?

Bűntudatom is van emiatt, hogy miért nem vagyok képes összeszedni magam és mindenkinek megfelelni.

Most már azt csináltam, hogy lenémítottam a chetet mert egyszerűen nem tudok haladni, viszont ilyenkor meg regényeket olvashatok vissza.

Jó tudom, hogy nem kellene kiakadnaom, de egyszerűen szétcsúsztam.

Hogy szedjem össze magam?

Megint nem tornázok már egy hete mert folyton vagy dolgozom vagy főzök vagy mosogatok, vagy éppen valakivel telefonálgatok.

Volt hogy az egész délelőtt elment így , hogy épp hogy leraktam már hívott a másik.....



#időbeosztás #összeszedetlenség
2020. máj. 6. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem órára be van osztva, hogy mikor mit csinálok. Ha valaki feltartana telefonon, leráznám. Nem értem amúgy, ha zavarnak az üzenetek a munkádban, akkor a munkahelyeden is zavarnának amúgy is.

Munka közben nagy főzéseket nem lehet csapni, inkább ha lejárt a munkaidő, akkor főzök meg, és délben csak felmelegítem.

Megvan, hogy hánykor tornázok, és akkor az a prioritás.

2020. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos,utálom a home office- t,valahol részben emiatt is,amit írtál.

Milyen telefonod van?Munkahelyi?Magán?

Muszáj kijelölnöd mikor dolgozol (Mondjuk kilenctől háromig).Ekkor világosan add a barátok,család tudtára,hogy NE keressenek.

A munkahelyit muszáj kezelned.

Sztm azért érzel így,mert totál egybefolyt a munkahelyi és magánéleted.

Meg elgondolkodnék: két órára vagyok bejelentve és ennyit gürizek?

Vagy sokkal lazábbra venném vagy elkezdenék keresgélni...

2020. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!