Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kontrollálni az...

Hogyan tudnám kontrollálni az idegességem?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon könnyen felidegesítem magam bizonyos dolgokon. Nem egy embert taszítottam már el magamtól emiatt. Szóval tudnátok olyan módszereket amik segítenek kontrollálni az idegességem? Már nem egyszer próbáltam kordában tartani, de nem sikerült. Hátha van itt 1-2 jó tanács ami segít kordában tartani.


17/F



2019. jún. 23. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress rá vmelyik orvosilag igazolt stresszcsökkentő módszerre, tanuld meg, és használd.


17 éves koromban és is ideggombóc voltam, nekem elmúlt.

2019. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Nekem az segít ilyenkor, hogy kényszerítem magam arra, hogy csendben legyek, mély levegőt veszek, elszámolok magamban 5 másodpercig, hogy ne robbanjon ki belőlem a frusztráció. Hosszú távon meg az, ami ellazít és boldoggá tesz: zene, tánc, olvasás, séta.


N/21

2019. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a papír tépkedés segített levezetni a dolgokat. Fogj egy papírt ami nem kell és lassan tépj belőle hosszú, vékony - minél vékonyabb - csíkokat. Egy lapból tudsz 20-30 csíkot is csinálni. De darabosan tépd, hanem egy folyamatos mozdulattal húzd ketté a papírt.

Figyelned kell rá, de lassú, nyugtató mozdulat és a hangja is jó.

Csak ne mások mellett csináld, mert én kiidegeltem vele a kollégáimat!

2019. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!