Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb középiskolás diák...

A legtöbb középiskolás diák miért ilyen nyüzüge a tanárokkal szemben?

Figyelt kérdés

14-18 éves korosztály, nem mernek semmit szólni egy tanárnak.


Bármit mondhat a tanár csak állnak némán.



Én mindig felléptem ha úgy éreztem nekem volt igazam és sokszor jobban is jöttem ki.


Sokan túlságosan félnek a tanárok "hatalmától"



2020. máj. 6. 11:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kiállni a véleményedért ugy, hogy asszertíven (vagyis se nem elnyomóan, se nem alárendelten) kommunikálsz, egy elég nehéz tudomány, amit sajnos sehol nem tanitanak (pedig már óvodában kéne). Az intelligensebbnek, akinek van rá igénye, idővel kialakul, kitanulja. De mivel nem tanítják, ezért a legtöbb embernek ebben a korban még nincs meg. Ezért vagy -ahogy te mondtad- inkább nem szól semmit és nyüzüge, vagy a masik véglet, erőszakos, agresszív, szemtelen. Szomorú...
2020. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

1/21

nem igazán sikerült értelmezned a kérdést, gondolom, tanár lehetsz :D

_

azért , mert az egész magyar társadalom szolgalelkűségre van nevelve. mit vársz olyan emberektől, akik szerint jót tett nekik a tanárok pofonjai? vagy akik végignézik, hogy a jelenleg hatalom szétlopja az országot?


„Plusz néhány gimis tanárnak nagyobb az egója mint a legtöbb egyetemi professzornak (ismerek párat, és egyetemistát is)”


ez igaz, és ez különösen annak tükrében vicces, hogy a tanárok között mennyi versenyszférára alkalmatlan, tanítani nem tudó léhűtő van.

a tanárok helyében inkább meghúznám magam, már csak a PISA tesztek és diákok szerény nyelvtudása miatt is.

2020. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!