Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyári diákmunka középiskolás...

Nyári diákmunka középiskolás diák számára (11. osztály) Budapesten?

Figyelt kérdés
Leginkább irodai/adminisztratív munka érdekelne. Kérdésemet azért teszem fel itt, mert legtöbb helyen egyetemistákat/szakmai tapasztalattal rendelkező diákokat keresnek, akár hosszabb távon is, de én csak 2 hónapot tudnék vállalni .. ECDL diplomám van.

2015. máj. 13. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem diploma :D
2015. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, bizonyítvány, de a suliban "diplomaként" emlegetik legtöbbször /hibásan/, ezért írtam így, ösztönösen.
2015. máj. 13. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne nevezd így, mert körberöhögnek, az a papír egy nagy 0-t ér kb. Máskülönben meg kérdezz körbe ismerősöknél, apróhirdetétses oldalakat nézz meg meg diákmelós oldalakat.

Úgy nem mellesleg ezt naponta valaki megkérdezni, ha ebben ennyire önálló vagy, az munkában gáz lesz.

2015. máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Attól mert itt is megkérdem, az nem jelenti azt, hogy nem érdeklődtem ismerőseimnél vagy más oldalakon.

2. Ezzel a flegma stílusoddal mért is vagy egyáltalán ide bejelentkezve, vagy ha már be vagy, akkor miért írsz egyáltalán választ? Szerintem ez is "gáz".

2015. máj. 15. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!