Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják meg egyáltalán...

Miért tartják meg egyáltalán a down-szindrómás babákat?

Figyelt kérdés
És a down kórhoz hasonló, magzat korban diagnosztizálható betegségben szenvedő babákat? Miért tartják meg?

2020. máj. 6. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Mert ugyanúgy joguk van az élethez, és ha a szülők fel szeretnék nevelni, akkor megtehetik.
2020. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem nem tudják mire vállalkoznak. A szülő szeretné felnevelni? Hát társadalmi segítséggel megy is.
2020. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
"szenvedő"? Miért is szenvednének a down-kóros emberek? Én nem láttam még egyet sem, aki szenvedett volna. Élik az életüket.
2020. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen provokatív kérdések beleférnek a szólásszabadság kereteibe?
2020. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pedig elég sok fogyatékos ember szenved, sok szülő önzőségből tartja meg őket szerintem. A másik meg az, hogy a társadalom terhére vannak sokuk.


#4 nyilván belefér, mivel senkit nem buzdítok illegális tevékenységre, de ez egyébként nem provokáció csak tényleg nem értem

2020. máj. 6. 18:50
 6/8 nemaRendőrség ***** válasza:
55%
Önzőségből
2020. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Családi pótlék meg segély miatt.
2020. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Mártírságból?
2020. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!