Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek "különleges kis...

Ismertek "különleges kis hópehely" szindrómás embereket?

Figyelt kérdés

Akik teljesen átlagos dolgaikra azt mondják,hogy ők különlegesek/különcök.Őket biztos megnézik/kinézik azért amilyenek.


Hogy kezelitek őket?


Most itt egyszerre gondolok a negatív,önmagát kirívóan szerencsétlennek érző,depi hópelyhekre és a nagyképű,én vagyok a király féle pelyhekre is.


2019. máj. 13. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Minden masodik ember ilyen hopehely... semmit nem gondolok. Tudom mi miert van nagyjabol, tanulok pszichologiat, filozofiat, az emberi termeszetet. Igazabol ha beleasod ezekbe magad mindenre talalsz magyarazatot. Minden egyeb esetben a hopelyhek egymast utaljak es nem ertik meg.

En meg csak eszem a popcornt es nezem a musort... es leginkabb sajnalom ha szenvednek...

2019. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Inkább tini korban ismertem, valamennyire magamat is annak tartottam most így visszatekintve. Felnőtt korra ezt már a legtöbb ilyen ember kinövi.
2019. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1# nem azt kérdeztem,hogy mit gondoltok,hanem hogy hogy kezelitek őket :)

Hogy kell lereagálni az ilyen embereket

2019. máj. 13. 09:10
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

#3 Nem embereket reagálunk le, hanem helyzeteket....

Mondanál ilyen helyzetet, ahol a “különleges hópihe” ismerősöd megnyílvánult?


Annak szerintem nem sok értelme van, legalábbis gyerekes, amikor valakire rávannak szállva, akármilyen is a személyisége, én békén hagyom az embert, amikor nem kell szekálni, aki nem érdekes, azzal nem foglalkozok, amikor meg valami kínos viselkedésével kivételesen okot ad arra, hogy lereagáljam valamiképpen, akkor azt teszem.

2019. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 Már azért is hülyeség a kérdésed, mert nem minden ember egyforma...
2019. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szoktam megszólni, csak magamban megmosolyogtat.Pl.nem tudom mi olyan érdekes rajtam de MINDEN ember megbàmul,biztos az új körmöm ilyen feltűnő/hajam /cipőm, bármi


És akkor rànézek és egy teljesen átlagos embert látok,akit a kutya se figyel különösebben,de az ilyet én szó nélkül hagyom,mert mi denkibek más az a szint ami belefér és ezt el kell fogadni.

2019. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6# dettó ugyanemiatt a példa miatt született meg a kérdés

ha már példát kért a nem tudom már hanyadik válaszoló

2019. máj. 13. 09:59
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Pl. akik magyar nyelvben nem használt kifejezéseket erőszakkal lefordítanak szó szerint? Kis különlegesek, az tuti...
2019. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Engem inkább az zavar, amikor valaki annyira különlegesnek gondolja magát alaptalanul, hogy emiatt mindenki mást lenéz. Az nem zavar, amikor valaki aranyos “hópihe”, senkinek sem árt vele, sőt talán szimpatikusnak is találhatom.
2019. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A hatos által mondott példa inkább csak paranoia..
2019. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!