Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elviselni sokáig a...

Nem tudom elviselni sokáig a kisgyerekeket, babákat, más is van így?

Figyelt kérdés
Egy macskát szívesebben tartok kézben mint egy picigyereket. Nem utálom őket, csak egyszerűen menekülök tőlük. Persze ha kicsit játszik meg ilyenek akkor egy darabig elviselem jópofát vágva de nem sokáig. Más is van így ezzel? Kort és nemet is légyszi. 22L
2019. okt. 8. 23:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Korrekt: a macskákat szeretem
2019. okt. 8. 23:26
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
És ezt miért volt fontos megosztani itt?
2019. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Én. Ezért nem is lesz soha.
2019. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Es? :D akkor tartsal macskat, senki nem kotelez h gyerekekkel smuzolj, se azt, hogy szulj. Ugye? Naugye!
2019. okt. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Én sem vagyok oda értük. Kiskamasz kortól kezdve tudok jól meglenni a gyerekekkel. Egyébként ma jöttek át rokonok a 2 kislányukkal, így újra rájöttünk a párommal, hogy nem, nem kell gyerek, rettenetesen nehéz elviselni őket.
2019. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmi gond, nem szabad,hogy kihaljanak a jövő macskás néniei.
2019. okt. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
A kisgyerekekez nehéz elviselni.
2019. okt. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ezen múlik. Én is csak a sajátomat szeretem, a többi idegesít. Főleg a rosszul nevelt, buta gyerekek. Ha a fesztivált csinálják azt nem is bírom elviselni. Ettől még lehetsz jó anya.


Nem a te dolgod más gyerekét elviselni, viselje el az anyja.

2019. okt. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Jelen.

Én egyszerűen megfogni félek - most komolyan, konkrét megsemmisítő gomb van a fejükben, és ha egy ujjadat rosszul tartod, akkor bármi baja lehet, inkább egyensúlyozok 5 tálca tojást a fejemen, az is könnyebb. :DDD

Meg nem tudom, mit kellene csinálni velük. Mármint nem tudom, beszélek hozzá, és csak bámul, az nagyon zavarba ejtő, vagy pedig sír, akkor jöhet a vakarózás, hogy vajon milyen problémát jelenthet az artikulálatlan ordítás, vagy pedig rám se bagózik, ami meg kínos érzés. :D

Röviden: félek, hogy elcseszem, úgyhogy inkább kibújok az egész alól, ha lehet.

2019. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

En se vtam sosem oda mas gyerekeiert, csak a rokon gyerekeket birtam “ elviselni”, de azt tudtam h a sajatomat imadni fogom, s hat, valoban, imadom ❤️🙈 ettol fuggetlenul nem kell mindenkinek szulni, sot! Az a jobb, ha a gyerekutalok inkabb nem szulnek, hisz ok nem szulonek valo tipusok, ok masra vannak predesztinalva, pl lehet h a karrierjuk soran az emberisegnek hasznos dolgokkal jarulnak hozza a vilaghoz, vagy egyszeruen csak jobb ha nem adjak tovabb a genjeiket... 😬

Ha te nem akarsz, nem szulsz, pont. Ebbe senkinek nincs beleszolasa. Viszont ezesetben nem kell neked se hangoztatni h utalod a gyerekeket, kulonben ne sertodj meg meg kerd ki magadnak, ha vki beolvas neked vmi hasonloan hulye indok alapjan.🤷‍♀️🍂

2019. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!