Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon jóképü az apa,...

Ha nagyon jóképü az apa, elöfordulhat hogy a tini lánya kikezd vele, beleszeret?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg forditva,hogy a fiú a vonzó anyukájába,és addig elmegy hogy megkisérelné a nemi eröszakot?
2020. máj. 6. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy jól kinéző apuka/anyuka esetében számottevően nagyobb erre az esély, mint ott, ahol nem annyira vonzók a szülők. Előfordulhat, persze, mint kb. bármi a világon, de nagyon ritkán. Ahol igen, ott valószínűleg nem azért, mert anya/apa szexi.
2020. máj. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Miért kedves?
2020. máj. 7. 22:06
 13/13 anonim válasza:

Ne haragudj kedves kérdező,de ha van erről egy fix véleményed,sőt írod is,hogy neked a nevelőapád bejön,akkkor minek kérdezel véleményt?


Bár szerintem ez nem feltétlen úgy beteges (hisz a szerelem nem korhoz kötött, és itt vérfertőzésről sem lenne szó) de mindenképpen furcsa, valszeg a lelki probéláid miatt lehet ez mert pl. vérszerinti apukád tojt rád v nem ismerted v alkoholista volt stb stb.... és a lelked összekeveri a szeretetet a szerelemmel.


Ami miatt viszont szerintem ténylegesen "beteges" vagy legalábbis erkölcsileg nem oké az elszeretni anyudtól/nevelőanyudtól a párját.


Nem tudom mennyi idős vagy,de szerintem erről egy gyermekpszihológussal beszélgess. Lehet kiderül h nincs semmi különösebb oka hanem csak szimplán az idősebb férfiakhoz vonzódsz vagy ha csak így jön ki rajtad a kamaszkor. Azonban ha valami lelki problémád van akkor az késöbb komoly ismerkedős problémákhoz vezethet.


A nevelőapudról pedig probálj elfelejtkezni, inkább nézz vm sorozatot helyes idősebb pasi főszereplővel, crushold azt 18éves korodig, utána pedig kereshetsz nyugodtan egy "ezüstrókát" magad mellé. Viszont addig is szerintem ismerkedj veled egykorúakkal,hogy ne legyenek szociális problémáid. ☺😇


17 éves nevelt lány . Aki egy 28 éves fiuval van együtt😅 (tudják,elfogadják, gyám is,mindenki nyugi)

2020. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!