Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a kamaszok, akik nem...

Azok a kamaszok, akik nem járnak bulizni / nem isznak alkoholt, miért gondolják, hogy emberileg valamiféle magasabb szinten állnak azoknál a kortársaiknál, akik igen?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 19. 13:21
1 2 3
 1/22 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
42%

Csak irigysegbol mondjak. En is jartam bulizni egyetem mellett, aki meg ezt hangoztatok hogy ok olvasnak meg ilyenek, meg 26 evesen is az anyjukkal laknak, es bolti penztarosok 😀

Aki igazan ertelmes, nem nez le masokat es nem meregeti nagat masokhoz...mert nincs ra szuksege.

2020. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Mert hülyék.
2020. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
Ki mondta hogy úgy gondolják?
2020. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
62%

Én nem tapasztalom, hogy úgy gondolnák.

Hol található statisztika erről, vagy mire alapozod ezt?

2020. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Én sem jártam fiatalon bulizni, alkoholt is csak ritkán és mértékkel ittam, mégse képzeltem magam többnek.
2020. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem járok bulizni, nem iszok alkoholt, de nincs időm ilyeneken gondolkodni, mindenki azt csinál, ami neki jó
2020. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

Mert ahogy az egyes válaszoló is írja, a lelkük mélyén valójában irigyek, és ezzel próbálják vigasztalni, igazolni magukat.

Holott ha valóban olyan értelmesek lennének, tudnák, hogy csak azért mert a hétvégén valaki bulizik és netán még iszik is, az attól a hétköznapokban még ugyanúgy lehet jó tanuló, ugyanúgy szerethet olvasni, kirándulni, ugyanúgy lehetnek céljai az életben.

Bármennyire is nehéz elfogadni, a szórakozásnak és a gőzkieresztésnek a bulizás is egy formája, és vannak akik szeretnek ezzel élni.

De akik egyik szombaton épp a sokadik üveg sörüket fogyasztják a barátaikkal egy kocsmában, azok a következő szombaton lehet, hogy épp a színházban fognak ülni.

2020. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Ki mondja, hogy úgy gondolják???

Nem tapasztaljátok???


Csak nézzetek szét ebben a kategóriában, amikor valami bulizással kapcsolatos kérdés merül fel :D Rögtön meg fog jelenni az introvertált-értelmiségkommandó.

2020. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%

Sose hallottam h valaki ezt mondta vagy erzekeltette volna (talan egy ket retardalt eseteben, de ok meg szerintem pont mentek volna bulizni es irigysegbol szidtak az ilyen embereket, de mondom 100bol 1 ilyen van), szoval ez a kep inkabb a te fejedben alakult ki, azon gondolkodnek el h miert? Csak nem ugy erzed, h hatraltat az eletedben az ivas, bulizas es azokra vetited ki ezt a fusztraciot akik nem isznak.


Ez a mentalitas arra emlekeztet amikor egyes csoro prolik a gazdagokat mind bekepzelt csalonak latjak akik a penzuket a csalassal szereztek.


Lehet lepontozni.

2020. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
A gyakori nem reprezentalja a valos eletet...
2020. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!